"BrzydUla 2" odcinek 140. Ula i Marek dostają pismo w sprawie rozwodu! Dochodzi do pocałunku między Pauliną a Ficem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 140. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Marek dostaną pismo z sądu w sprawie terminu rozprawy. Tymczasem Fic niespodziewanie całuje Paulinę! Co ona na to? Sprawdź, co wydarzy się w 140. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 140. we wtorek, 4.05.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Paulina (Maja Hirsch) spotkała się z Sergiuszem (Mariusz Drężek), czego bardzo się obawiała. Tymczasem MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki) byli niezadowoleni z pracy szwaczek...

Paulina spotyka się z gangsterem! MiroSławo wprowadzają swoje porządki w "F&D"!Zobacz więcej

W 140. odcinku serialu "BrzydUla" w poniedziałek bladym świtem Iza (Dominika Kluźniak) i Gutowska (Hanna Klepacka) pojawiają się w pracy, żeby nanieść poprawki - przeszyć projekty, używając właściwych nici. Nieświadomi niczego MiroSławo idą porozmawiać z Pauliną na temat szwaczek. Pani prezes z miejsca postanawia wyjaśnić sprawę.

W domu Dobrzańskich od rana panują bojowe nastroje - przyszło zawiadomienie z sądu o wyznaczeniu pierwszej rozprawy rozwodowej. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) podnoszą bunt - nie zgadzają się na rozpad rodziny.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Władek (Michał Gadomski) znajduje czekającego na Paulinę Fica (Michał Sitarski). Daje mu wykład z tego, jak powinien się szanować. Feliks idzie za jego radą, kiedy nagle na horyzoncie pojawia się Febo. Idą na lunch podczas którego rozmawiają o formalnościach i Sergiuszu. Powoli atmosfera robi się coraz bardziej miła. Pod wpływem chwili Feliks proponuje Paulinie przejście na Ty, a następnie… całuje ją! Co na to Febo?

Nadia jednak wróci do serialu?! Wymowna odpowiedź Julii Kamińskiej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×