"BrzydUla 2" odcinek 184. Marek widzi Ulę z Markiem 2 i konfrontuje się z żoną! Violetta robi wrażenie na Sebastianie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 184. odcinku serialu "BrzydUla" Marek jest coraz bardziej zazdrosny o Marka 2 i konfrontuje się z Ulą! Tymczasem Violetta chce wygarnąć Sebastianowi, a zamiast tego robi na nim wrażenie! Sprawdź, co wydarzy się w 184. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 184. w środę, 20.10.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Violetta (Małgorzata Socha) poznała Seweryna (Maciej Jachowski) i próbowała pokazać Sebastianowi (Łukasz Garlicki), że już o nim zapomniała. Tymczasem Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) cierpieli po wyjeździe dzieci na obóz...

Nowy mężczyzna w życiu Violetty! Ula i Marek łączą się w bólu... Zobacz więcej

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

W 184. odcinku serialu "BrzydUla" Angelica (Katarzyna Ankudowicz) pociesza przybitą Violettę. Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) obserwuje żonę pana Hu. W pewnej chwili widzi, jak do Kubasińskiej podchodzi Seweryn z bukietem kwiatów. Wkrótce ona i pan Hu (Hai Bui Ngoc) wkraczają do akcji. Mina jej rzednie, kiedy okazuje się, że oddali Violetcie przysługę!

Do Uli i Marka coraz częściej docierają sygnały, że ich zachowanie odbija się na dzieciach. Tymczasem Dobrzański z niepokojem patrzy, jak relacja jego żony z Dobrowolskim (Aleksandar Milićević) się zacieśnia. Konfrontuje się z Ulą, która tym razem załatwia sprawę inaczej niż zawsze.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Po kolejnej scysji z Sebastianem i za radą Uli Violetta postanawia Olszańskiemu wszystko wygarnąć. W ostatniej chwili jednak zmienia taktykę, czym robi na mężczyźnie ogromne wrażenie. Sebastian i Marek szukają u siebie wsparcia. Podczas męskiej rozmowy Dobrzański uświadamia przyjacielowi – a przede wszystkim sam sobie – coś, co mu do tej pory umykało.

Małgorzata Socha mieszka w nowojorskim stylu. Jej dom to świetliste wnętrza, harmonia barw i eleganckie wzornictwoZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ela pow (gość)

    Powtarzam - za dużo bylejakich wątków, bez sensu. Należało zrobić np. 100 dobrych odcinków a nie 200 marnych.

    20.10.2021 09:41
  • Stary Fan (gość)

    Jak długo jeszcze Marek i Ula będą osobno??? Jak długo dzieci będą niepewne czy tata z mamą wrócą do siebie. Celowo napisałam najpierw tata,bo to od Marka zależy czy wróci do domu. Teraz zamiast pracować nad swoją rodziną, decyduje się znowu na pomoc Sebastianowi i jedzie z nim na spotkanie z singlami. Wcześniej wspierał Paulę,a gdzie w tym wszystkim jego rodzina?? Czy nie najważniejsza jest właśnie ona?? Zostawia Ule, zostawia dzieci i kolejny raz wyjeżdża. Co wyniknie z wyjazdu z Sebastianem,chyba nic dobrego,skoro singielka pojawi się pod firmą i nie będzie tam rozmawiać z Sebastianem tylko z Markiem??. Ula źle zrobiła, ale wtedy targały nią straszne emocje,strach, łzy,załamanie,alkohol i to wykorzystał "przyjaciel domu", który w takiej sytuacji powinien zachować się zupełnie inaczej. Jestem bardzo ciekawa jak w całej tej nowej sytuacji zachowa się Marek,oby nie zabrnął za daleko.

    19.10.2021 14:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×