"BrzydUla 2" odcinek 207. Ula i Marek spotykają się w sądzie! Ich małżeństwo zostaje zakończone! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 207. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Marek zjawiają się na swojej pierwszej rozprawie rozwodowej. Decyzja sądu zaskoczy! To koniec? Sprawdź, co wydarzy się w 207. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 207. we wtorek, 30.11.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Sebastian (Łukasz Garlicki) potrzebował pocieszenia, więc udał się do Violetty (Małgorzata Socha). Rozmowa zeszła na… dzieci! Tymczasem w "F&D" praca wre, ale nie obyło się bez problemów!

Violetta chce mieć dzieci z Sebastianem?! Nowa kolekcja "F&D" nie powstanie? Zobacz więcej

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

W 207. odcinku serialu "BrzydUla" nadchodzi najgorszy dzień w życiu Uli (Julia Kamińska) - dzień jej rozwodu z Markiem (Filip Bobek). Od rana cała rodzina Dobrzańskich jest przybita. Najbardziej dzieci, które nie mogą pogodzić się z rozpadem małżeństwa rodziców. Okazuje się jednak, że jest ktoś kogo ten fakt bardzo cieszy i interesuje…

Fic (MIchał Sitarski) przeżywa szok - na jego telefonie widnieje nieodebrane połączenie od Pauliny Febo (Maja Hirsch). Podekscytowany oddzwania. Niestety, jego entuzjazm natychmiast mija.

W "F&D" wszyscy żyją tylko jednym tematem - rozwodem właścicieli. Ula, Marek, Ala (Dorota Pomykała) i Fic spotykają się w sądzie. Po wysłuchaniu świadków sędzia rozwiązuje małżeństwo Dobrzańskich. Po rozprawie byli małżonkowie rozchodzą się w swoją stronę...

"BrzydUla" powoli się kończy, ale teksty Violetty są ponadczasowe! Przypomnijmy je sobieZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • X (gość)

  Scenarzyści serial zniszczyli. Ula i Marek powinni ratować to małżeństwo. A teraz żałują że się rozwiedli

  01.12.2021 21:21
 • Co jest gorszego od Brzyduli 2021? (gość)

  Ślub od pierwszego wejrzenia (jesień 2021).

  30.11.2021 22:26
 • Fan (gość)

  Fani, którzy przyczynili się do powstania wznowienia serialu, są zawiedzeni tym co stało się 207 odc. ROZWÓD tego bardzo nie chcieliśmy, ale scenarzyści zdecydowali inaczej. Ciężko patrzyło się na to co działo się na sali sądowej. Ile tam było cierpienia i nie prawdziwych emocji . Przecież Oni nadal się kochają. Bardzo jestem ciekawa czy oni będą umieli żyć bez siebie. Czekam wreszcie na coś pozytywnego,bo to co działo się do tej pory to tak dołowało, że momentami rezygnowałam,a całe odc o singielce opuściłam. Mam nadzieję, że teraz coś ruszy i Marek poraz drugi zawalczy o Ule.

  30.11.2021 22:23
 • Zawiedziona (gość)

  Do tej pory obejrzałam wszystkie odcinki (206) z bolącym sercem co zrobiono z tym serialem. Po przeczytaniu co będzie w odcinku 207 postanowiłam, że nie obejrzę tego odcinka i w ogóle żegnam się z serialem. Nie ma ani jednej sceny w tych dotychczasowych odcinķach do której bym z przyjemnością wróciła. Szkoda.

  30.11.2021 12:18
 • Mari (gość)

  Taki fajny lekki film,zżeby tak zepsuć to trzeba mieć wyjątkowy talent ,ogładam każdy odcinek ale zniesmaczona jestem.a szkoda nie wiem nawet co napisać

  30.11.2021 11:29
 • Ela (gość)

  Ile scenarzyści musieli sie napracować aby wymyślić takie bzdety i zniszczyć serial. Poszli na ilość - jakość poniżej zera ale pewnie chodzi o kasę.

  29.11.2021 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×