"BrzydUla 2" odcinek 217. Władek wpada na trop zdrajcy! Dobrzańscy mają problem z Kubą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 217. odcinku serialu "BrzydUla" Władek wpada na trop zdrajcy! Tymczasem Dobrzańscy są wezwani do szkoły w sprawie Kuby... Sprawdź, co wydarzy się w 217. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 217. w czwartek, 16.12.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Wszyscy w "F&D" już wiedzą, że w firmie musi być zdrajca i szukają go. Tymczasem Sebastian (Łukasz Garlicki) wreszcie uznał, że chciałby się pogodzić z Markiem (Filip Bobek)...

Wszyscy szukają zdrajcy w "F&D"! Sebastian chce pogodzić się z Markiem!Zobacz więcej

W 217. odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) i Marek przyjeżdżają do firmy. Mają spotkanie kryzysowe. Już na wejściu Dobrzańscy odbierają telefon od nauczycielki Kuby (Jakub Rutkowski). Pojawił się problem. W tej sytuacji dzielą się obowiązkami: Ula zostaje w firmie, a Marek jedzie do szkoły syna.

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Ula, Ania (Monika Fronczek) i Sebastian zamykają się w Sali konferencyjnej. Wspólnie próbują ustalić tożsamość zdrajcy. Wkrótce każdy zaczyna czuć się jak podejrzany. Adam (Łukasz Simlat) i Aldona (Elżbieta Romanowska) mają dość napiętej sytuacji. Wspólnie dochodzą do wniosku, że muszą od siebie odpocząć. Tylko jak to zrobić? Są na siebie skazani nie tylko w domu, ale też w pracy!

Marek dociera do szkoły. Okazuje się, że Kuba został przyłapany na… ściąganiu. Co więcej, nie działał sam – miał wspólniczkę! Władek (Michał Gadomski) wpada na trop zdrajcy!

"BrzydUla" powoli się kończy, ale teksty Violetty są ponadczasowe! Przypomnijmy je sobieZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • biel anna (gość)

    Ula niech bedzie z markiem

    16.12.2021 15:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×