"BrzydUla 2" odcinek 218. To Marek 2 jest zdrajcą?! Ula i Ania go zdemaskują? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 218. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Ania postanawiają skonfrontować się z Markiem 2! Czego się dowiedzą? Sprawdź, co wydarzy się w 218. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 218. w poniedziałek, 20.12.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Władek (Michał Gadomski) wpadł na trop w związku ze zdrajcą. Tymczasem Marek (Filip Bobek) musiał zostawić sprawy firmowe i zająć się Kubą (Jakub Rutkowski)...

Władek wpada na trop zdrajcy! Dobrzańscy mają problem z Kubą!Zobacz więcej

W 218. odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) i Ania (Monika Fronczek) są w szoku, widząc twarz zdrajcy. Szybko jednak okazuje się, że pozory mogą mylić… Mimo to postanawiają jednak sprawdzić podejrzanego - Marka 2 (Aleksandar Milićević).

Aldona (Elżbieta Romanowska) jedzie do biura. Jest zaskoczona, że w takim momencie Matylda (Barbara Bystrzejewska) i Bożenka (Paulina Kondrak) znowu wzięły wolne. Tymczasem Ula dzwoni do Adama (Łukasz Simlat). Potrzebuje go na miejscu. Jest jedną z niewielu osób, którym może ufać. Czy Turek złamie pakt zawarty z siostrą?

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Ula rozmawia z Mirosławem (Rafał Mohr) i jego zespołem. Projektant zarzeka się, że w swoją pracę wtajemniczał tylko najbliższych współpracowników. Tymczasem oni twierdzą coś innego. Przez dziwne zachowanie kolejna podejrzana ściąga na siebie całą uwagę.

"BrzydUla" powoli się kończy, ale teksty Violetty są ponadczasowe! Przypomnijmy je sobieZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×