"BrzydUla 2" odcinek 220. To już koniec "F&D"?! Ewa prosi Aleksa o pomoc! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 220. odcinku serialu "BrzydUla" "F&D" będzie już naprawdę blisko bankructwa! To już koniec firmy? Z kolei Ewa zjawia się u Aleksa i prosi o pomoc! Sprawdź, co wydarzy się w 220. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 220. w środę, 22.12.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ania (Monika Fronczek) powiedziała Uli (Julia Kamińska) o swoich podejrzeniach wobec Ewy (Sandra Kościelniak). Doszło do konfrontacji! Tymczasem Aleks (Mariusz Zaniewski) wciąż myślał o Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai), która nie daje znaku życia.

Ula i Ania konfrontują się z Ewą! Aleks myśli tylko o Yu Tian...Zobacz więcej

W 220. odcinku serialu "BrzydUla" Ania sprawdza, czy Bożenka (Paulina Kondrak) nie symuluje choroby. Dziewczyna jest oburzona. Finalnie jednak zbiera się do pracy. Na miejscu okazuje się, że jedynie ona i Teresa (Karina Szafrańska) są w firmie. Reszta koleżanek poszła na zwolnienie, a przynajmniej tak twierdzi.

Wojtek (Maciej Radel) i Jasiek (Wacław Warchoł) czekają na Bartka (Szymon Sędrowski), który przygotował spicz biznesowy i ma zamiar go im przedstawić. Nie mają pojęcia, jak powiedzieć Dąbrowskiemu, że nie chcą go w swojej firmie. Są jednak zdeterminowani to zrobić. Niespodziewanie zamiast syna pojawia się Dąbrowska (Elżbieta Romanowska).

Kurier ponownie przynosi materiał. Alan (Artur Chamski) chce go odesłać – to nie jest dobry dzień. Niestety, Mirosław (Rafał Mohr) zauważa dostawcę, zanim temu udaje się zniknąć. Otwiera paczkę i czujnym okiem ogląda materiał…

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Ewa pojawia się w Hu-Fe. Chce, żeby Aleks zabrał ją z F&D. Febo ma jednak inne zmartwienia na głowie. Dziewczyna próbuje rozmawiać z siostrą. Ta jednak tradycyjnie bagatelizuje sprawę.

Ula i Mirosław rozmawiają o dalszych planach. Projektant nie chce kończyć kolekcji recyklingowej. Również szefowa nie ma dobrych przeczuć – jeśli ministerstwo nie przyjmie odwołania, za moment zostaną bez wpływu gotówki.

Długa przerwa w emisji serialu! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×