"BrzydUla 2" odcinek 221. Ula i Marek szukają rozwiązania wszystkich kłopotów. Aleks nie odnajdzie Yu Tian? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 221. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Marek szukają rozwiązania problemów. Potem Dobrzański spędza miłe chwile w domu z rodziną... Z kolei Aleks nadal szuka Yu Tian, ale pan Hu to odradza... Sprawdź, co wydarzy się w 221. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 221. w czwartek, 23.12.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) uznała, że "F&D" ma poważne problemy – jeśli ministerstwo nie przyjmie odwołania, za moment zostaną bez wpływu gotówki. Tymczasem Ewa (Sandra Kościelniak) pojawiła się w Hu-Fe. Chciała, żeby Aleks (Mariusz Zaniewska) zabrał ją z "F&D"...

To już koniec "F&D"?! Ewa prosi Aleksa o pomoc!Zobacz więcej

W 221. odcinku serialu "BrzydUla" po rozmowie z Ulą Mirosław (Rafał Mohr) nie wie, czy dobrze postąpił. Nachodzą go wątpliwości. Po radę udaje się do Izy (Dominika Kluźniak) i Alana (Artur Chamski).

Z kolei Ula i Marek (Filip Bobek) szukają rozwiązania swoich kłopotów. Nie tylko zawodowych. Pan Hu (Hai Bui Ngoc) zjawia się w siedzibie Hu-Fe. Doszły do niego słuchy o pozwie przygotowywanym przez "F&D". Aleks zapewnia go, że wszystko jest dobrze, a Violetta (Małgorzata Socha) jest w rozsypce. Hu nie ufa jego słowom, postanawia przekonać się, czy Febo mówi prawdę.

Jasiek (Wacław Warchoł) i Wojtek (Maciej Radel) rozmawiają ze zmartwioną Dąbrowską (Elżbieta Jodłowska). Niestety, w ich firmie nie ma miejsca dla Bartka (Szymon Sędrowski), ale chętnie pomogą mu rozkręcić własny biznes. Sąsiadka Cieplaków odzyskuje optymizm.

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Aleks korzysta z dobrego humoru pana Hu i próbuje dowiedzieć się czegoś o Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai). Wspólnik przestrzega go przed swoją asystentką.

Marek i Ula spędzają czas z dziećmi. Ojciec odrabia lekcje z Kubą, z kolei matka rozmawia z Julką. Po spędzonym wieczorze w domu Marek musi wracać do siebie. Nie jest to jednak takie proste…

Długa przerwa w emisji serialu! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Stary Fan (gość)

    Ostatnia scena w 221 odc była super. Dającą nadzieję.

    04.01.2022 19:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×