"BrzydUla 2" odcinek 222. Wszyscy mówią o romansie Aldony i Marka! Plotki docierają też do Uli... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 222. odcinku serialu "BrzydUla" wszyscy mówią o romansie Aldony i Marka, którzy rzeczywiście mają swoje sekrety. Plotki docierają także do Uli i postanawia skonfrontować się z byłym mężem... Sprawdź, co wydarzy się w 222. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 222. w poniedziałek, 17.01.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) znowu współpracują i szukali wspólnie rozwiązania swoich kłopotów, nie tylko zawodowych. Zaś Aleks (Mariusz Zaniewski) próbował dowiedzieć się czegoś o Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai). Pan Hu (Hai Bui Ngoc) przestrzegł go przed swoją asystentką...

Kontynuacja serialu to klapa?! Nikt już nie chce oglądać perypetii rozwiedzionych Uli i Marka?Zobacz więcej

W 222. odcinku serialu "BrzydUla" Aldona (Elżbieta Romanowska) od rana się stroi. Jej nadmierny entuzjazm wzbudza podejrzliwość Adama (Łukasz Simlat). Jakby tego było mało, w firmie aż huczy od plotek o romansie Aldony i Marka.

Ula, Ania (Monika Fronczek) i Sebastian (Łukasz Garlicki) szukają sposobu na ratowanie firmy. Okazuje się, że Marek ma już pomysł. Niestety, ten co zawsze. W tym celu umawia się na kolejne spotkanie z Aldoną, którego świadkiem jest Adam. Przyjaciel nie potrafi spojrzeć Uli w oczy.

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Tymczasem informacje o nowej relacji eksmęża docierają również do Dobrzańskiej, która nie czeka długo i konfrontuje się z Markiem. Wracają dawne wspomnienia.

Adam nie może skupić się na pracy i powierzonemu mu zadaniu. Jego myśli rozprasza Aldona i jej relacje z Markiem. Wyobraźnia zaczyna płatać figle.

Brat Uli jest synem aktora znanego z serialu "Alternatywy 4". Poznajcie historię aktorskiej rodzinyZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • tyttygggghi (gość)

  yuyjhhjgh

  09.02.2022 18:41
 • E. (gość)

  Gdyby Marek przeleciał Aleksa, to przynajmniej byłoby zabawnie.

  16.01.2022 15:13
 • Miki (gość)

  Drodzy scenarzysci może uratujecie serial, ja mam pomysł. Skoro Ula i Marek byli razem przed rozwodem to może jakaś ciąża Ulki, taka sytuacja zbliży ich i będzie wkoncu happy end

  14.01.2022 21:19
 • Renia (gość)

  Mam tylko nadzieję, że scenarzyści nie zmarnują całkowicie wątku Uli i Marka, wątku na który czekaliśmy 10 lat. Przez 221 odc oglądaliśmy do znudzenia ich kryzys małżeński,a gdzie czas na szczęście i miłość??? Czekam na szczęśliwą rodzinkę Dobrzaków to już ostatni gong, żeby nam właśnie takich ich pokazać 😊.

  13.01.2022 08:49
 • xd (gość)

  Scenarzyści mają po prostu widzów za idiotów i myślą że oni wszystko łykną. Zmarnowany potencjał który nie wątpliwie mogłaby mieć ta historia. Pomysł widać że jakiś był bo początkowe odcinki nawet okej ale im dalej tym gorzej. W realizacji coś poszło ewidentnie nie tak. Ciekawe czy jakby B2 wystartowała wcześniej przed pandemią to przełożyłoby się to na lepszą jakość? W końcu miało być 180 odc a teraz nie wiadomo ile jeszcze będzie. Lepiej byłoby zrobić mniej odcinków ale treściwych i o czymś, dobrej jakości a nie przeciąganych do granic absurdu bez ładu i składu.

  13.01.2022 08:44
 • Ela (gość)

  Czyli scenarzyści dalej ciągną bezsensowne wątki. Niestety zmarnowali dobry serial. Chore głowy? Chore ambicje?

  12.01.2022 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×