"BrzydUla 2" odcinek 224. Aldona rozmawia z Ulą o plotkach o romansie. Aleks spotyka Yu Tian! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 224. odcinku serialu "BrzydUla" Aldona rozmawia z Ulą o plotkach o romansie. Aleks spotyka Yu Tian! Sprawdź, co wydarzy się w 224. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 224. w środę, 19.01.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) spotkał się z Aldoną (Elżbieta Romanowska) na lunchu i próbował wyjaśnić zaistniałą sytuację. Tymczasem Ania (Monika Fronczek) wzięła Ewę (Sandra Kościelniak) na poważną rozmowę. Ewa praktycznie przyznała się do szpiegowania dla Aleksa (Mariusz Zaniewski)...

Marek umawia się z Aldoną. Ewa przyzna się do szpiegowania?! Zobacz więcej

W 224. odcinku serialu "BrzydUla" od rana wszystkich rozpiera energia. W Rysiowie Dąbrowską (Elżbieta Jodłowska), która robi pobudkę synowi i motywuje go do działania. W Warszawie Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) postanawiają towarzyszyć Uli (Julia Kamińska) w porannym joggingu.

Dąbrowska odwiedza Józefa (Marek Włodarczyk). Rozmawiają o synach. Sąsiadka zasiewa ziarno niepewności w Cieplaku. Mężczyzna postanawia porozmawiać z Jaśkiem (Wacław Warchoł) i Wojtkiem (Maciej Radel) o przyszłości ich firmy. Początkowo młodzi biznesmeni próbują go zbyć, ale tym razem Józef jest stanowczy.

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Aleks idzie na spotkanie z panem Hu (Hai Bui Ngoc). Nagle pojawia się Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai). Febo usiłuje porozmawiać z nią w cztery oczy i poznać powód jej nagłego zniknięcia. Niestety, na próżno. Mężczyzna jednak nie poddaje się.

Aldona rozmawia z Ulą. Chce ją uspokoić i zdementować krążące po firmie plotki. Chwilę później Dobrzańska rozmawia z Markiem. Reakcja eksmęża przywołuje smutne wspomnienia. Po rozmowie z matką Bartek (Szymon Sędrowski) wyciąga rękę do Jaśka i Wojtka. Przedstawia im plan ratowania biznesu. Co na to właściciele firmy?

Brat Uli jest synem aktora znanego z serialu "Alternatywy 4". Poznajcie historię aktorskiej rodzinyZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×