"BrzydUla 2" odcinek 226. Julka i Kuba współpracują z Miro nad nową kolekcją! Ula i Marek coraz lepiej się dogadują [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 226. odcinku serialu "BrzydUla" Mirosław rozpoczyna pracę nad nową kolekcją wraz z dziećmi Dobrzańskich. Tymczasem Ula i Marek coraz lepiej się dogadują! Sprawdź, co wydarzy się w 226. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 226. we wtorek, 25.01.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Dzięki Julce (Maria Włodkowska) i Kubie (Jakub Rutkowski) narodził się nowy pomysł - kolekcja dla dzieci! To może uratować "F&D". Tymczasem Marek (Filip Bobek) i Sebastian (Łukasz Garlicki) powoli odbudowują swoją przyjaźń.

To Julka i Kuba uratują "F&D"?! Marek i Sebastian przełamują lody Zobacz więcej

W 226. odcinku serialu "BrzydUla" Mirosław (Rafał Mohr) jedzie do domu Dobrzańskich, żeby spotkać się z Julką i Kubą, chce porozmawiać z nimi o nowej kolekcji "F&D" - dedykowanej dzieciom. Choć sam nie wie dlaczego, rozmowa go bardzo stresuje.

Sebastian umawia się w restauracji z kobietą poznaną na aplikacji randkowej. Niespodziewanie pojawia się ktoś dobrze mu znany… Marek przywozi dzieci ze szkoły. Na miejscu czeka już na nich Mirosław. Początkowo Julka i Kuba chcą prowadzić rozmowy biznesowe w firmie, jak wszyscy. Ojciec przekonuje ich jednak, że najlepszym miejscem na odbycie tajnej narady będzie ich pokój. Po przełamaniu pierwszych lodów wszyscy biorą się do pracy, a Marek wraca do kuchni. Po jakimś czasie dołącza do niego Ula (Julia Kamińska).

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Mija kilka godzin. Podekscytowany Miro żegna się z Dobrzańskimi i natychmiast kieruje się do firmy. Z samochodu dzwoni jeszcze do Alana. Z kolei dzieci zauważają, że rodzice nie wyglądają na rozwiedzionych.

Po "randce" Sebastian jedzie do Fica (Michał Sitarski), żeby mu się wyżalić. Obaj dochodzą do wniosku, że pora zapomnieć o miłości.

To koniec serialu! Finałowy sezon zaskoczy? Kiedy ostatni odcinek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Iwa (gość)

    Ten odcinek był niezły chociaż mnie osobiście bardzo przeszkadza nieobecność Antosia. Nie widać go ani się o nim nie mówi. Dziecko w tym wieku jest oczkiem w głowie rodziców i rodzeństwa. Już chodzi i uczy się mówić i zmienia się na tyle, że w serialu można wstawić inną osobę a nie tak psuć serial robiąc go tak nielogicznym.

    25.01.2022 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×