"BrzydUla 2" odcinek 228. Aleks zjawia się w "F&D"! Dobrzańscy spotkają się z nim w sądzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 228. odcinku serialu "BrzydUla" Aleks zjawia się w "F&D". Rozmawia z Dobrzańskimi o pozwie... Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 227. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 228. w poniedziałek, 31.01.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Aleks (Mariusz Zaniewski) spotkał Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) i namiętność wzięła górę - wylądowali razem w łóżku! Ula (Julia Kamińska) z kolei zauważyła, że jej dzieci są przemęczone po pomaganiu "F&D"...

Aleks spędza namiętną noc z Yu Tian! Ula uznaje, że za bardzo obciążyła dzieciZobacz więcej

W 228. odcinku serialu "BrzydUla" po przespanej nocy, już od samego rana, Mirosław (Rafał Mohr) rozlicza pracowników z pracy domowej. Kiedy okazuje się, że nikt jej nie odrobił, projektant postanawia polegać na swojej osobie - pokazuje Izie (Dominika Kluźniak), Gutowskiej (Hanna Klepacka) i Alanowi (Artur Chamski) album ze swoimi zdjęciami z dzieciństwa.

Niespodziewanie w "F&D" pojawia się Aleks. Chce rozmawiać z Ulą i Markiem (Filip Bobek). Próbuje odwieść ich od pozwu o plagiat i działanie na szkodę swojej dawnej firmy. Febo idzie w zaparte - nie knuł przeciwko byłym wspólnikom. Dobrzański traci cierpliwość. Ula postanawia sama porozmawiać z Aleksem. Okazuje się, że na próżno…

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Mirosławo gubi rodzinne albumy. Kiedy dowiaduje się, że w firmie jest Aleks, wpada w paranoję. Jest przekonany, że straci kolejną kolekcję. Zaczyna szukać zdrajców. Aleks wychodzi z F&D. Wcześniej jednak natyka się na Bożenkę (Paulina Kondrak). Tymczasem Ula i Marek rozważają kolejny ruch. Nie chcą się sądzić, ale może będą musieli.

To koniec serialu! Finałowy sezon zaskoczy? Kiedy ostatni odcinek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×