"BrzydUla 2" odcinek 242. Ula przekonuje Marka do Marka 2! Violetta zajmuje miejsce Sebastiana [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 242. odcinku serialu "BrzydUla" Ula próbuje przekonać Marka, by skorzystali z oferty Marka 2. Z kolei Violetta pojawia się w "F&D" i już zajmuje miejsce Sebastiana... Sprawdź, co wydarzy się w 242. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 242. we wtorek, 1.03.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Aleks (Mariusz Zaniewski) był w szoku po poznaniu prawdy, nie mógł skupić się na spotkaniu z Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai). Tymczasem wszyscy martwili się o Ulę (Julia Kamińska), bo Dobrzańska zamknęła się w sobie i nie rozmawia o swoich problemach.

Aleks jest w szoku po poznaniu prawdy! Wszyscy martwią się o UlęZobacz więcej

W 242. odcinku serialu "BrzydUla" Ula umawia się na spotkanie z Markiem Dobrowolskim (Aleksandar Milićević) w firmie. Tymczasem w F&D, po kilkudniowej nieobecności pojawia się Violetta (Małgorzata Socha). Ania (Monika Fronczek) przejmuje Kubasińską, żeby wprowadzić ją w jej obowiązki. Nowa pracownica chce dowiedzieć się najważniejszego – gdzie jest jej gabinet?

Dąbrowska (Elżbieta Jodłowska) i Bartek (Szymon Sędrowski) ze wzmożoną czujnością idą ulicami Rysiowa. Kiedy docierają do domu, wszystko okazuje się jasne – mieli ze sobą dużą ilość gotówki, kredyt, który kobieta zaciągnęła pod zastaw domu. Bartek od razu rozdziela pieniądze, zapewniając, że wkrótce odda matce z nawiązką. Dąbrowska wcale nie jest tego taka pewna…

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Angelica (Katarzyna Ankudowicz) odkrywa, że Sebastian (Łukasz Garlicki) wyjechał na szkolenie. Wraz z Violą przejmują jego gabinet – urządzają się w nim.

Ula przekonuje Marka (Filip Bobek), że powinni skorzystać z oferty Dobrowolskiego. Warunki kredytowe, które im załatwił są naprawdę korzystne. Dobrzański nie jest jednak przekonany – nadal nie ufa PRowcowi. W końcu pojawia się Dobrowolski i nadchodzi moment decyzji.

Ula i Marek z nowymi partnerami?! Aleks poznaje swojego syna! To wydarzy się w finale serialuZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×