"BrzydUla 2" odcinek 247. Ula znajduje skacowanych Marka i Sebastiana! Violetta i Sebastian wreszcie się dogadają? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 247. odcinku serialu "BrzydUla" Ula znajduje skacowanych Marka i Sebastiana, Olszański ich wysypuje! Tymczasem Sebastian nakręca się przed rozmową z Violettą. Zmieni taktykę! Sprawdź, co wydarzy się w 247. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 247. w środę, 9.03.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek 2 (Aleksandar Milćević) znów pojawił się w firmie. Wszyscy byli zdziwieni powrotem PRowca. Dobrzański próbował ustalić, co obiecała mu Ula (Julia Kamińska). W końcu powitał „rywala” z powrotem na pokładzie.

Wszyscy są zaskoczeni powrotem Marka 2! Co obiecała mu Ula? Zobacz więcej

W 247. odcinku serialu "BrzydUla" Ula znajduje nad ranem skacowanych Marka i Sebastiana (Łukasz Garlicki). Dobrzański usiłuje robić dobrą minę do złej gry, ale kumpel ich wsypuje.

Z kolei Adam (Łukasz Garlicki) wprowadza nową politykę – jeszcze bardziej ograniczonego zaufania. Przerażona, a jednocześnie nastawiona wrogo Violetta (Małgorzata Socha) przyjeżdża do firmy. Wie, że przed nią trudne spotkanie z Sebulkiem, z którego tylko jedno z nich wyjdzie „żywe”. Angelica (Katarzyna Ankudowicz) ma dla niej jednak dobrą wiadomość – Olszański jest na wyjeździe. A przynajmniej miał być…

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Ula rozmawia z Markiem o propozycji Dobrowolskiego. Czas podjąć decyzję i ruszyć z miejsca. W końcu pada ostateczne słowo. Sebastian nakręca się przed rozmową z Violettą. Tymczasem Ania (Monika Fronczek) zachęca go, żeby zmienił taktykę. Olszański idzie za jej radą i widzi, jak jego zachowanie „rozbraja” Kubasińską.

Ula radzi się Sebastiana w sprawie Dobrowolskiego. Przyjaciel zwraca jej uwagę na szczegół, który zdecydowanie jej umknął. Z kolei Marek przygotowuje się do spotkania z PRowcem – chce omówić warunki ich przyszłej spółki.

Ula i Marek z nowymi partnerami?! Aleks poznaje swojego syna! To wydarzy się w finale serialuZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Fan (gość)

    Te trele stele, pozwalają niektórym nie zwariować. Jestem przerażona tym co się dzieje, ale serial pozwala na chwilę oddechu, oszukania strasznej rzeczywistości. Prawda jest taka, że teraz wolałabym, aby te odcinki były bardziej optymistyczne, lżejsze,bo nastroje bardzo smutne- to już 248 odc i nadal smutno i ciężko.

    11.03.2022 00:25
  • Stara kobieta (gość)

    Istne tere srele. Streszczanie glupot dla idiotek ogladajacych to badziewie w czasach, gdy waza sie losy Europy!!!

    10.03.2022 10:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×