"BrzydUla 2" odcinek 253. Marek 2 nowym wspólnikiem! Ula chce wiedzieć, dlaczego tak mu na niej zależy... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 253. odcinku serialu "BrzydUla" Marek 2 zostaje wspólnikiem! Ula konfrontuje się z nim, bo chce wiedzieć, dlaczego postawił takie warunek... Sprawdź, co wydarzy się w 253. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 253. w poniedziałek, 21.03.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) powiedział Sebastianowi (Łukasz Garlicki), jaki warunek postawił Dobrowolski (Aleksandar Milićević), żeby wejść do spółki F&D. Od początku chodziło o Ulę (Julia Kamińska)! Z kolei Aleks (Mariusz Zaniewski) poznał wyniki testu na ojcostwo!

Marek 2 chce zdobyć Ulę?! Aleks poznaje wyniki testu na ojcostwo!Zobacz więcej

W 253. odcinku serialu "BrzydUla" Ula znajduje się między Markiem… a Markiem. Ania (Monika Fronczek) dodaje jej otuchy mają szansę uratować firmę i wreszcie wyjść na prostą. Dochodzi do pierwszego spotkania Uli i Marka 2 po podpisaniu umowy. Kobieta chce wiedzieć, dlaczego postawił taki warunek. Dobrowolski tłumaczy jej swoje racje.

Wszyscy właściciele umawia się na rozmowę z Mirosławem (Rafał Mohr). Sytuacja w sali konferencyjnej robi się gęsta. W pewnej chwili Dobrowolski decyduje, że zostawi Ulę i Marka samych. Sam się wycofuje, ale nie unika komentarzy Dobrzańskiego. Wieść o nowym wspólniku roznosi się po F&D. Adam (Łukasz Simlat) i Bożenka (Paulina Kondrak) wpadają w paranoję Dobrzańscy przyjęli na pokład zdrajcę. Turek próbuje uświadomić przyjaciołom, jak ogromny popełniają błąd.

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Tymczasem Marek 2 postanawia zrobić obchód po firmie i się przedstawić. Zaczyna od pracowni Miro. Potem kieruje się do księgowości… Sebastian próbuje przemówić Markowi do rozsądku - Ula nie spiskuje z Dobrowolskim przeciwko niemu! Dobrzański już sam nie wie, co ma myśleć. Jedzie do Fica (Michał Sitarski), który swoimi komentarzami dotyczącymi umowy sprzedaży części udziałów, potęguje jego paranoję. Również Ula gubi się we własnych myślach, które ponownie płatają jej figle.

Pierwsza część podbiła serca widzów. Publikujemy stare zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×