"BrzydUla 2" odcinek 292. FINAŁ. Jak skończył się serial? Zdradzamy, co wydarzyło się u Uli i Marka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 292. odcinku serialu "BrzydUla" zobaczyliśmy koniec historii Uli i Marka. W internecie można już zobaczyć ostatni odcinek serialu! Co wydarzyło się u Uli, Marka i innych bohaterów? Sprawdź!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 292. FINAŁ w czwartek, 26.05.2022 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

To już koniec serialu "BrzydUla 2"! Na playerze jest już dostępny ostatni odcinek! W 292. odcinku serialu zobaczyliśmy, jak zakończyła się historia Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek).

Mamy zdjęcia z finałowego odcinka! Tak zakończy się historia Uli i Marka Zobacz więcej

Jak przewidywano, Dobrzańskich czekał "happy end"! Zakończyły się też inne wątki, między innymi Violetty (Małgorzata Socha) i Sebastiana (Łukasz Garlicki) czy Bożeny (Paulina Kondrak) i Adama (Łukasz Simlat) oraz Marka 2 (Aleksandar Milićević)!

Co dokładnie wydarzyło się w finale, zdradzamy w galerii! Jak wyglądała ostatnia scena? Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kacper Kosior (gość)

    Czy ktoś może wie jaki tytuł nosiła piosenka w wykonaniu Julii Kamińskiej pod koniec serialu?

    26.06.2022 22:40
  • Gość (gość)

    Tragiczny serial z jeszcze gorszym zakończeniem. Zero sensu i logiki. Udało się Kamińskiej i Jaskowi kontynuacją zepsuć nawet Brzydule 1. Siłą tego serialu były dialogi i fajna chemia między Julią i Filipem, która sprawiała, że patrzyło się na nich i wierzyło w tę historię. A teraz? Dialogi w B2 to dno. Tam nie było zdań złożonych tylko samo wzdychanie i jąkanie. A Filip i Julia? Bardzo widać było, że to nie jest już to co jeszcze całkiem niedawno temu. W końcu danie na IG unfollow Kamińskiej przez Filipa nie wzięło się znikąd.

    22.05.2022 16:27
  • Magda (gość)

    Xd

    22.05.2022 07:05
  • Koniec i basta. Dość flaczyzny, czarną podali polewkę (gość)

    Jak tak zakończyli jak mówicie, do tego po wsparciu zerknięciem na komentarze na forum media2 w wątku o B2 stwierdzam, że warto - że nie oglądałem od momentu rozwodu głównej pary bohaterów. Dobrze, że koniec. Niech kontynuacji już nie będzie! Dość tego.

    21.05.2022 23:13
  • Nie fan (gość)

    Nie oglądałam jeszcze finałowych odcinków ale z tego co piszecie to ta tragedia ciągnącą się prze prawie trzysta odcinków niczego ich nie nauczyła. Dalej nie potrafią ze sobą rozmawiać a Mareczek wrócił na łono rodziny dla własnej wygody. Ďwa lata męczarni bo rozrywki to nie było i morał z tego taki że ludzie się nie zmieniają i nie wyciągają żadnych wniosków. Naprawdę? Już kiedyś to napisałam i powtórzę jeszcze raz Szkoda że ta kontynuacja wogole powstała.

    21.05.2022 15:46
  • Stary Fan (gość)

    Super, że są razem. Ale scena w lesie, rzeczywiście mogła się zakończyć zwyczajnym przytuleniem, które w ich wykonaniu jest przecudne. Marek z rękami w kieszeni patrzący na Ule maślanymi oczami- no nie, zabrakło tu wykończenia rozmowy na którą wszyscy czekaliśmy. Ale i tak ich kocham jako parę i szkoda, że teraz kiedy znowu jest cudnie my nie będziemy tego widzieć.

    21.05.2022 14:06
  • Fan (gość)

    Nie wiem jak Wy, ale ja czuję niedosyt po obejrzeniu finału. I znowu nam przyszło domyślać się jak będzie wyglądał ślub. Strasznie chcieli pozamykać wszystkie wątki i przez to było mało wspólnych scen Uli i Marka. A w scenie w lesie brakowało mi konkretniejszej rozmowy,niestety zdrada to bardzo poważny konflikt,a podwójna to dopiero,a słowo wybaczam nie padło w ogóle.

    21.05.2022 02:00