"BrzydUla 2" odcinek 37. Ula chce przeszukać komputer Marka! Maciek godzi się z Anią, a Adam odkrywa błąd Violetty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 37. odcinku serialu "BrzydUla" Ula ma dość tajemnic i decyduje się przeszukać komputer męża. Tymczasem Maciek godzi się z żoną, a Adam odkrywa fatalny w skutkach błąd Violetty! Sprawdź, co wydarzy się w 37. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 37. we wtorek, 24.11.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) odkryła, że Marek (Filip Bobek) ją oszukał, bo rodzinne wakacje były tylko wymówką. Tymczasem Maciek (Krzysztof Czeczot) dowiedział się, że Ania (Monika Fronczek) jest molestowana przez szefa (Marcin Rogacewicz), z kolei Violetta (Małgorzata Socha) zrobiła w końcu przelew na konto "F&D".

Violetta mówi Markowi, że zrobiła przelew! Ula i Nadia zbliżą się do siebie? Zobacz więcej

W 37. odcinku serialu "BrzydUla" wszyscy z niecierpliwością czekają na przelew środków od "Hu Corporation". Godziny mijają, a wpłata nadal nie jest zaksięgowana. Adam (Łukasz Simlat) zaczyna mieć czarne myśli. Innego zdania jest Marek - ma pewność, że pieniądze lada moment pojawią się na koncie "F&D". Zamierza świętować swój sukces! Adam z przerażeniem dowiaduje się, że na bankiecie w firmie pojawi się rodzeństwo Febo. Bożenka (Paulina Kondrak) próbuje go nastroić imprezowo. Feta w firmie to dla niej idealna okazja, żeby pokazać się od najlepszej strony…

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Tymczasem Maciek godzi się z żoną. Postanawia otoczyć ją opieką i wspierać w trudnej sytuacji. Gorąco namawia Anię, żeby odeszła z firmy. Sam jest zdesperowany, żeby znaleźć pracę. Z kolei Ula jest zdruzgotana kolejnymi kłamstwami męża. Podczas imprezy zakrada się do gabinetu prezesa i włącza jego komputer… Co w nim znajdzie? Dochodzi do pierwszego po latach spotkania Adama z Aleksem (Mariusz Zaniewski). W jednej chwili wszystkie traumy Turka wracają… Viola, w szampańskim nastroju, szykuje się na imprezę w "F&D". Przerażona orientuje się, że mąż chce jej towarzyszyć! Czy jej tajemnice wyjdą na jaw? Adam odkrywa, co stoi za opóźnieniem przelewu z "Hu Corporation". Okaże się, że pani Hu wysłała pieniądze na inne konto... Co z tego wyniknie?

Kiedyś Violetta, dziś Bożenka kradnie show w serialu TVN. Kim jest wcielająca się w nią Paulina Kondrak?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×