"BrzydUla 2" odcinek 40. Marek spędził noc z Nadią! Ula zdradzi męża z Arturem?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 40. odcinku serialu "BrzydUla" wyjdzie na jaw, że Marek spędził noc w biurze z Nadią. Tymczasem Artur będzie pocieszał Ulę i wyraźnie liczył na coś więcej... Dojdzie do podwójnej zdrady? Sprawdź, co wydarzy się w 40. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 40. w piątek, 27.11.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) załamała się, że odkryła pozew rozwodowy i nie mogła zapomnieć tego, co tam przeczytała. Tymczasem Violetta (Małgorzata Socha) zrobiła drugi przelew z pomocą Marka (Filip Bobek), co Dobrzański świętował w towarzystwie Nadii (Magdalena Koleśnik)...

Ula jest załamana swoim odkryciem! Marek świętuje sukces z Nadią...Zobacz więcej

W 40. odcinku serialu "BrzydUla" po bankiecie w "F&D" wszyscy dochodzą do siebie. Marek nie wraca do domu. Nad ranem sprzątaczka Lucyna (Katarzyna Żak) widzi, jak po wspólnie spędzonej nocy, wraz z Nadią opuszcza gabinet. Czy doszło między nimi do czegoś więcej? Tymczasem Ula nadal robi dobrą minę do złej gry. Przed bliskimi udaje, że wszystko jest w porządku. Nie daje po sobie poznać, że poniosła osobistą porażkę. Jest jednak ktoś, komu nie udaje się jej zwieść - Artur (Karol Pocheć).

Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) uświadamia Hu (Hai Bu Ngoc), że padł ofiarą przebiegłości żony i Dobrzańskiego. Biznesmen wpada w furię! W "F&D" Adam (Łukasz Simlat) nadal martwi się brakiem pieniędzy na koncie. Marek uspokaja go - ma pewność, że tym razem środki dojdą. Postanawia kuć żelazo póki gorące - umawia się z Febo, żeby sfinalizować umowę kupna udziałów.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Violetta wraca do hotelu. Na miejscu okazuje się, że nie czeka na nią gorące przywitanie, a wręcz przeciwnie - kłopoty. Rozpoczyna się pościg… Spotkanie Marka z rodzeństwem Febo przerywa niespodziewane wtargnięcie Violetty. Na osobności inwestorka mówi Dobrzańskiemu o swoim drobnym kłamstewku… Artur rozmawia szczerze z Ulą. Otwierają się przed sobą, co zachęca lekarza do podjęcia bardzo odważnego kroku… Pocałuje Ulę?!

Kiedyś Violetta, dziś Bożenka kradnie show w serialu TVN. Kim jest wcielająca się w nią Paulina Kondrak?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×