"BrzydUla 2" odcinek 41. Febo jednak szykują jakąś intrygę? Ula chce porozmawiać szczerze z Markiem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 41. odcinku serialu "BrzydUla" Paulina i Febo żądają od Marka jeszcze jednego zapisu w umowie. Tymczasem Ula za namową Beatki postanawia porozmawiać z mężem o swoim odkryciu... Sprawdź, co wydarzy się w 41. odcinku!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 41. w poniedziałek, 30.11.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że małżeństwo Dobrzańskich wisi na włosku! Okazało się, że po bankiecie Nadia (Magdalena Koleśnik) i Marek (Filip Bobek) spędzili wspólnie noc w biurze. Tymczasem Artur (Karol Pocheć) chciał wykorzystać sytuację i pocałować Ulę (Julia Kamińska)! Dobrzańska jednak w porę go powstrzymała. Z kolei Violetta (Małgorzata Socha) musiała uciekać, po tym jak jej mąż (Hai Bui Ngoc) dowiedział się o przelewie...

Marek spędził noc z Nadią! Ula zdradzi męża z Arturem?! Zobacz więcej

W 41. odcinku serialu "BrzydUla" czarny scenariusz Adama (Łukasz Simlat) sprawdza się, bo przelew został wycofany. Marek szuka sposobu, żeby wyjść z podbramkowej sytuacji. Postanawia osobiście porozmawiać z Hu Yan Wu. Uważa, że Violetta jako prezes "Hu Corporation" na Europę miała prawo podpisać umowę w imieniu firmy. Tymczasem Beatka (Nel Kaczmarczyk) zauważa, że siostra jest w rozsypce. Przyparta do muru Ula wyznaje nastolatce, czego się dowiedziała… Ta doradza jej jak najszybszą rozmowę z Markiem.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Rodzeństwo Febo z niepokojem czeka na sfinalizowanie umowy z Markiem. Kiedy mężczyzna robi co w jego mocy, żeby opóźnić podpisanie dokumentu, Paulina (Maja Hirsch) i Aleks (Mariusz Zaniewski) zaczynają podejrzewać, że coś przed nimi ukrywa. Postanawiają zabezpieczyć się, wymuszając dodatkowy zapis w umowie - chcą kary w przypadku niedotrzymania umowy!

Z kolei Ania (Monika Fronczek) symuluje chorobę, żeby nie iść do pracy. Niespodziewanie w progu domu Szymczyków pojawia się Kacper (Marcin Rogacewicz). Maciek (Krzysztof Czeczot) w końcu traci cierpliwość. Marek, Violetta, Nadia, Sebastian (Łukasz Garlicki) i Adam przygotowują się do starcia z Hu Yan Wu. Ich naradę przerywa pojawienie się Uli, którą żąda natychmiastowej rozmowy z mężem…

Kiedyś Violetta, dziś Bożenka kradnie show w serialu TVN. Kim jest wcielająca się w nią Paulina Kondrak?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • * (gość)

  A Ty co robisz w artykule spoilerującym 41 odcinek? on przecież będzie dopiero w poniedziałek?

  29.11.2020 15:53
 • Viola (gość)

  @Skakanka Nie pomyślałaś, że są ludzie, którzy oglądają odcinki tak jak idą w tv? Jeżeli oglądasz przedpremierowe, to co spojlerujesz?

  28.11.2020 14:41
 • Skakanka (gość)

  Z przykrością stwierdzam, że przy odcinku 42-43 poczułam mdłości. Mega rozczarowanie - niestety, nawet jeśli wszystko się naprawi, ułoży, zostanie wybaczone, a główni bohaterowie znowu będą szczęśliwi, to ta drzazga niestety na zawsze pozostanie i będzie uwierać. Są rzeczy, których nie da się wybaczyć.

  Scenarzyści - odważny krok, ale chyba niestety, zbyt odważny, bardzo nie po linii oczekiwań fanów (większości), a tego się nie robi widzom. Trudno mi teraz kibicować głównej bohaterce, nawet trudno mi ją teraz oglądać na ekranie. Tego się po prostu widzom i fanom nie robi.. Smutek. Happy End, jeśli taki się pojawi, stracił właśnie smak. Postać Artura, która mogła być naprawdę fajna (na początku czuło się do gościa sympatię), zepsuta raz na zawsze (aż mi żal Karola Pocheć :D), chyba przebije Piotra z B1.

  A szkoda, bo kibicowałam tej kontynuacji, wybaczyłam rozciągnięcie nieporozumień na milion odcinków, wybaczam brak możliwości rozmowy między Ulą a Markiem przez 40 odcinków (czy w serialu nie ma niedziel, w które Marek byłby w domu?), ogólnie wszystko akceptowałam, ale NIE ten jeden konkretny wątek (zwłaszcza, że Ula miała być kryształowo uczciwa, a okazuje się, że kryształ otrzymał nieusuwalną rysę). Bardzo przykry kierunek obraliście.

  28.11.2020 13:07
 • hju (gość)

  Co za ohyda, chyba film pokazuje że jak się ma tak wyglądać po dzieciach to lepiej i h nie mieć! - i to ma je z bogatym facetem! którego stać na niańki, diety i operacje dla żony! Co za bzdury, fuuuu. Serial dla idiotek

  28.11.2020 11:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×