"BrzydUla 2" odcinek 47. Marek nie chce widzieć Uli! Pracownicy "F&D" urządzą strajk? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 47. odcinku serialu "BrzydUla" Ula będzie chciała widzieć się z Markiem. Adwokat nie będzie miał dla niej jednak dobrych wieści... Tymczasem pracownicy "F&D" będą mieli dość sytuacji w firmie. Urządzą strajk? Sprawdź, co wydarzy się w 47. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 47. we wtorek, 8.12.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) poinformowała rodzinę i przyjaciół o kłopotach Marka (Filip Bobek). Tymczasem mecenas Fic (Michał Sitarski) przedstawił Uli długą listę zarzutów przeciwko Dobrzańskiemu. Z kolei Ania (Monika Fronczek) i Maciek (Krzysztof Czeczot) mają duże problemy finansowe.

Ula poznaje zarzuty przeciwko Markowi! Ania i Maciek zbankrutują?Zobacz więcej

W 47. odcinku serialu "BrzydUla" Mecenas Fic nie ukrywa, że jedyna szansa na wyjście Dobrzańskiego z aresztu to wysoka kaucja. Ula prosi go o widzenie z mężem. Niestety, prawnik nie ma dla niej dobrych wieści. - Marek "nie jest na to gotowy". Tymczasem w "F&D "sytuacja robi się coraz bardziej napięta. Sebastian (Łukasz Garlicki) i Nadia (Magdalena Koleśnik) próbują uspokoić domagających się wypłat pracowników. Nikt nie chce ich słuchać. Za to wszyscy wierzą w plotki na temat Marka krążące po firmie.

Ula jedzie do banku, żeby zlikwidować rachunek oszczędnościowy i zdobyć środki na kaucję. Na miejscu czeka ją jednak niespodzianka… W domu Cieplaków wszyscy martwią się sytuacją Marka. Jedynie Beatka (Nel Kaczmarczyk) jest nastawiona sceptycznie do szwagra. Ala (Dorota Pomykała) podejrzewa, że nastolatka wie więcej, niż mówi. W międzyczasie Adam (Łukasz Simlat) wraca do pracy. Przeżywa szok, kiedy dowiaduje się o aresztowaniu Marka. Do Nadii, Sebastiana i Adama dołącza Ula. Mówi o beznadziejnej sytuacji, w jakiej się znaleźli. Mimo to jest zdesperowana, żeby zdobyć pieniądze na kaucję i wyciągnąć męża z aresztu.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Mama Maćka (Maria Maj) wpada do syna z wizytą. Dowiaduje się, że jej synowa straciła pracę. Ania wtajemnicza teściową w kulisy swojego odejścia. Co na to teściowa? Po powrocie do domu na Adama czeka niespodzianka - Bożenka (Paulina Kondrak) i romantyczna kolacja. Czyżby w życiu Turka nie wszystko było jeszcze stracone? Ula idzie do Maćka, żeby odebrać Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek). Przed wejściem dopada ją pani Szymczykowa, prosząc o wsparcie dla syna i synowej. Kuba (Jakub Rutkowski) czeka na Marka, który obiecał pomóc mu ze szkolnym zadaniem. Ma żal do ojca, że ten znów go zawiódł. Ula próbuje mu wytłumaczyć sytuację, ale chłopiec nie chce słuchać. Chwilę potem Ula odbiera telefon od mecenasa Flica z informacją o kaucji...

Kiedyś Violetta, dziś Bożenka kradnie show w serialu TVN. Kim jest wcielająca się w nią Paulina Kondrak?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lusi (gość)

  Uwielbiam bohaterów głównych super film szkoda że taki krótki odcinek

  09.12.2020 15:05
 • Maryla (gość)

  Brzydula górą uwielbiam tenn serial

  08.12.2020 17:05
 • Laura (gość)

  Brzydula to naprawde fajny film bardzo. Bardzo fajny

  08.12.2020 16:26
 • Laura (gość)

  To jest super

  08.12.2020 16:24
 • Babcia (gość)

  Dobrze że Ola wygrała a nie płaczka Sylwia płaczem chciała i podchlibianiem i miłymi słówkami do jurorów wygranie cierpię takich ludzibab

  08.12.2020 10:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×