"BrzydUla 2" odcinek 48. Wszyscy dowiadują się o zatrzymaniu Marka! Ula dostanie pieniądze na kaucję od Adama? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 48. odcinku serialu "BrzydUla" media rozpisują się na temat zatrzymania Marka, przez co Febo i wszyscy pracownicy "F&D" poznają prawdę. Tymczasem Ula nie ma pieniędzy na kaucję, ale na pomoc idzie jej Adam! Sprawdź, co wydarzy się w 48. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 48. w środę, 9.12.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) chce zrobić wszystko, by wyciągnąć Marka (Filip Bobek) z aresztu. Okazuje się jednak, że kaucja jest bardzo wysoka. Tymczasem problemy mają także Ania (Monika Fronczek) i Maciek (Krzysztof Czeczot), którzy nie mają pracy i pieniędzy.

Marek nie chce widzieć Uli! Pracownicy "F&D" urządzą strajk?Zobacz więcej

W 48. odcinku serialu "BrzydUla" następnego poranka Ula stara się opanować sytuację w domu. Kuba (Jakub Rutkowski) nie chce słuchać kolejnych wymówek dotyczących ojca. Matka stara się go przekonać, że nic się nie zmieniło - wraz z Julką (Maria Włodkowska) i Antosiem ( Szymon i Wojciech Gmerek) zawsze będą dla Marka najważniejsi. Sebastian (Łukasz Garlicki) wydzwania do Nadii (Magdalena Koleśnik). Tymczasem ona nocowała ze swoim kochankiem - Aleksem (Mariusz Zaniewski). Kobieta za wszelką cenę stara się, żeby mężczyźni nie dowiedzieli się o sobie.

Paulina (Maja Hirsch) pakuje swoje rzeczy. Z czułością patrzy na szczoteczkę i krawat Marka. Przypomina sobie ostatnią rozmowę z Ulą. Z zamyślenia wyrywa ją telefon od dziennikarza, który wypytuje ją o aresztowanie Dobrzańskiego. Natychmiast zawiadamia o wszystkim brata. Wierzyciele atakują Daniela (Daniel Kasprowicz) telefonami. Sebastian nie chce z nimi rozmawiać. W "F&D" pojawiają się wściekli MiroSławo (Rafał Mohr i Piotr Rogucki) - ich przelew nadal nie dotarł! Sebastian usiłuje się jakoś wytłumaczyć z opóźnienia. Nagle dostaje kolejny telefon ze złymi wiadomościami.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Ula jedzie do banku, żeby wziąć kredyt. Tymczasem media aż huczą na temat aresztowania Marka. Ukazują się kolejne szkalujące imię Dobrzańskiego artykuły. Do "F&D" przyjeżdża Aleks - żąda wyjaśnień oraz potwierdzenia, że jego przelew dojdzie na czas. Z pomocą Nadii Sebastian aranżuje małe przedstawienie, by udowodnić, że firma działa bez zarzutu… Adam (Łukasz Simlat) dzwoni do Uli. Każde jej jak najszybciej wracać do domu. Po chwili sam zjawia się w u Dobrzańskich. Ma ze sobą tajemniczą walizeczkę, której zawartość oślepia Ulę.

Kiedyś Violetta, dziś Bożenka kradnie show w serialu TVN. Kim jest wcielająca się w nią Paulina Kondrak?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aka (gość)

    W przeciwieństwie do Uli Bożenka jest po prostu niesympatyczna, prostacka i wyrachowana, a przede wszystkim pozbawiona wdzieku. Z tego powodu po prostu nie budzi sympatii, irytuje. Czekam na koniec scen z jej udziałem, zresztą tak jak i Adama. Idiota jako dyrektor finansowy firmy - to ponad moje siły.

    10.12.2020 03:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×