"BrzydUla 2" odcinek 49. Adam stawia Uli warunek! Kacper pozywa Anię o zniesławienie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 49. odcinku serialu "BrzydUla" Adam daje Uli pieniądze na kaucję, ale stawia warunek! Tymczasem Ania dostaje pismo od Kacpra, który ją pozwał! Sprawdź, co wydarzy się w 49. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 49. w czwartek, 10.12.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) postanowiła zrobić wszystko, by zdobyć pieniądze na kaucję za Marka (Filip Bobek). Niespodziewanie Adam (Łukasz Simlat) przyszedł do niej z walizką pieniędzy. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja, że Dobrzański jest w areszcie. Przez to o sprawie dowiedzieli się wszyscy, w tym rodzeństwo Febo...

Wszyscy dowiadują się o zatrzymaniu Marka! Ula dostanie pieniądze na kaucję od Adama?Zobacz więcej

W 49. odcinku serialu "BrzydUla" Ula nie wierzy w to, co widzi - w walizce Adama jest suma potrzebna na kaucję za Marka! Przyjaciel deklaruje pożyczenie tej kwoty, stawia jednak warunek - Ula musi wrócić do pracy i zrobić porządek w "F&D"! Kiedy przychodzi do przekazania walizki, Turek zaczyna jednak żałować swojej decyzji.

Tymczasem przyjaciele i bliscy chcą wesprzeć Ulę w trudnym momencie. Pomimo kiepskiej sytuacji finansowej Szymczykowie robią przelew na konto Dobrzańskich. Ala podejmuje nawet życiową decyzję o sprzedaży mieszkania. Niestety niedługo później Ania (Monika Fronczek) i Maciek (Krzysztof Czeczot) dostają pismo od jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w mieście - Kacper (Marcin Rodacewicz) pozywa ich o zniesławienie!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W "F&D" Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska) organizują zbiórkę pieniędzy na kaucję dla Marka. Czy pozostali pracownicy staną na wysokości zadania? W międzyczasie Ula wpłaca kaucję. Okazuje się jednak, że nie od razu spotka się z mężem. W napięciu oczekuje na powrót Marka. Wieczorem w domu Dobrzańskich zjawiają się wszyscy, żeby dołożyć swoją cegiełkę do uwolnienia Marka. Ula jest wzruszona. Marek szykuje się do opuszczenia aresztu. Ma jednak do mecenasa Fica (Michał Sitarski) jedną prośbę…

Kiedyś Violetta, dziś Bożenka kradnie show w serialu TVN. Kim jest wcielająca się w nią Paulina Kondrak?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Oprócz niepotrzebnego wątku zdrady nie bardzo podoba mi się to, że postać Marka przedstawia się jako nieudacznika niepotrafiącego zarządzać firmą. Mam nadzieję, że to się zmieni, bo najlepsze efekty w pierwszej części dawały połączone siły Uli i Marka i to było super, bo się uzupełniali. Ale czekam na rozwój fabuły, chociaż po wątku zdrady już z dużo mniejszym entuzjazmem.

    09.12.2020 20:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×