"BrzydUla 2" odcinek 5. Violetta zjawia się w "Febo&Dobrzański"! Ula konfrontuje się z Markiem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 5. odcinku serialu "BrzydUla" Violetta i Ula zjawiają się w "Febo&Dobrzański". Marek próbuje uniknąć konfrontacji z żoną, ale nie udaje mu się to... Z kolei Violetta i Sebastian spędzają chwilę sam na sam... Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 5. w piątek, 9.10.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Violetta (Małgorzata Socha) zjawiła się w domu Dobrzańskich, co bardzo zdziwiło Ulę (Julia Kamińska). Nie wiedziała, że Marek (Filip Bobek) widział się z panią Hu... Z kolei Bożenka (Paulina Kondrak) zaczęła pracę w "Febo&Dobrzański".

Sebastian nie chce mieć nic wspólnego z Violettą! Bożenka przeżywa swój pierwszy dzień w pracyZobacz więcej

W 5. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Violetta przychodzą do firmy. Marek jest przerażony - robi wzystko próbuje uniknąć konfrontacji z Ulą. Dlatego na spotkanie z nią i Violą zabiera Sebę (Łukasz Garlicki) i Adama (Łukasz Simlat). Ula jednak stawia na swoim i doprowadza do rozmowy na osobności. Co z niej wyniknie?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Z kolei spotkanie Violetty i Sebastiana uświadamia obojgu, że nadal jest między nimi "fizyka". Udają niezainteresowanych, ale ostatecznie krótka wymiana zdań przynosi zaskakującą dla obu stron propozycję... W międzyczasie Ania (Monika Fronczek) robi Maćkowi (Krzysztof Czeczot) niespodziankę i w przerwie na lunch wpada do domu na szybki numerek. Niestety, romantyczny nastrój szybko momentalnie pryska.

"BrzydUla" powraca z nowymi odcinkami! Zobacz, jak dziś wyglądają aktorzy i co u nich słychać!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewcia (gość)

    Violetta wymiata! BożenKa ...zapowiada się SUPER! Myślę że będzie kapitalnie jak w pierwszej serii! Tylko ta asystentka Marka...tyle mamy ładnych aktorek...no nie...Ale trzeba dać szansę może...

    11.10.2020 18:56
  • Xyz (gość)

    Na razie to nie ma tak fajnie i śmiesznie jak za pierwszym razem. Jakieś te odcinki naciągane. Czekam aż się rozkręci .Być może?

    09.10.2020 21:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×