"BrzydUla 2" odcinek 60. Sebastian przyznaje, że kocha Violettę! Cała firma plotkuje o rozstaniu Uli i Marka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 60. odcinku serialu "BrzydUla" Sebastian składa zeznania na policji i w końcu przyznaje, że kocha Violettę! Tymczasem po głośnej kłótni Uli i Marka cała firma plotkuje o ich rozstaniu... Sprawdź, co wydarzy się w 60. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 60. dostępny w player, a później w poniedziałek, 11.01.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) zaczęli udawać przed dziećmi szczęśliwe małżeństwo, nie potrafią się jednak dogadać. Dlatego Dobrzański uciekł do swojej "kryjówki" - na grób rodziców, którzy zmarli tragicznie... Z kolei Iza (Dominika Kluźniak) chce spróbować namówić projektantów na powrót do firmy, a Sebastian (Łukasz Garlicki) zaatakował pana Hu (Hai Bui Ngoc)!

Ula i Marek udają przed dziećmi szczęśliwe małżeństwo! Marek odwiedza grób rodziców...Zobacz więcej

W 60. odcinku serialu "BrzydUla" po ostatniej kłótni Uli i Marka na korytarzach "F&D" aż huczy od plotek. Tymczasem Ula wspiera Sławo (Piotr Rogucki). Wszystko dlatego że projektant obarcza Dobrzańskich winą o rozpad swojego związku. Z kolei Sebastian składa wyjaśnienia w sprawie zajścia w hotelu. Przyznaje się, że poniosły go nerwy i zaatakował pana Hu. Mówi też o sytuacji, w jakiej znajduje się Pani Hu. Niestety, policjanci nie mogą za nim nadążyć. Widząc to, mężczyzna postanawia obrać inną strategię. Wyznaje, że kocha Violettę (Małgorzata Socha)!

Adam (Łukasz Simlat) próbuje obłaskawić Bożenkę (Paulina Kondrak). Pojawia się cień nadziei – dziewczyna znajduje kopertę z wynikami badań kochanka. Czy Turek jest chory i zmieni to zamiary panny Szymczyk? Tymczasem Dagmara (Dagmara Bąk) podpowiada Ani, jak zdemaskować Kacpra. Trzeba go sprowokować. Jej pomysł spotyka się ze stanowczym sprzeciwem ze strony Maćka (Krzysztof Czeczot). Ula dowiaduje się o mistyfikacji pana Hu i Gośce (Aleksandra Kisio), która udaje przyjaciółkę. To jedynie wzmaga jej niepokój o Violettę. Czy kobiecie grozi niebezpieczeństwo?!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Iza boi się zostawić załamanego Sławomira bez opieki. Zabiera go więc ze sobą do pracy. W domu Szymczyków pojawia się kolejny lokator. Z kolei Mecenas Fic (Michał Sitarski) nalega na pilne spotkanie z Markiem. Niestety, nie ma dla niego dobrych wieści. Okazuje się, że w jego sprawę zamieszany jest ktoś jeszcze…

Długa przerwa w emisji serialu! Kiedy premiera nowych odcinków?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fajnie, że Małgorzata Socha wreszcie jest nominowana do Telekamer za świetną rolę Violetty (gość)

    Ma duże szanse żeby wygrać choć ma też sporą konkurencję w osobie Agnieszki Sienkiewicz i jej roli Dorotki w Przyjaciółkach. Fantastyczna rola. Tak naprawdę to powinny wygrać równorzędnie.

    09.01.2021 13:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×