"BrzydUla 2" odcinek 66. Ula i Marek wreszcie spotykają się z Violettą. Ania pójdzie z Kacprem do sądu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 66. odcinku serialu "BrzydUla" okaże się, że za huk w domu Dobrzańskich odpowiedzialna była Violetta, która wreszcie porozmawia z Ulą i Markiem. Z kolei Ania i Kacper spotkają się w towarzystwie swoich prawników... Sprawdź, co wydarzy się w 66. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 66. we wtorek, 19.01.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) spotkała się z panem Hu (Hai Bui Ngoc), ale mężczyzna jednak chce zerwać umowę z "F&D". To jednak nie jedyna konfrontacja czekająca na Ulę. W momencie, gdy miała porozmawiać z Markiem (Filip Bobek) o przyszłości ich relacji, usłyszeli huk!

Ula konfrontuje się z Panem Hu. Dobrzańska prosi Marka o poważną rozmowę o ich relacji! Zobacz więcej

W 66. odcinku serialu "BrzydUla" Ula i Marek biegną sprawdzić, co się wydarzyło. Przed domem czeka na nich niespodzianka - to Violetta (Małgorzata Socha) użyła "małego" kamienia, by zwrócić ich uwagę. Tymczasem Bożenka (Paulina Kondrak) jest świadkiem kłótni małżeńskiej Ani (Monika Fronczek) i Maćka (Krzysztof Czeczot). Przerażona sądzi, że rodzina kuzyna się rozpada. Tak naprawdę są to jednak tylko próby przed ważnym spotkaniem...

Bożena zaś zaczyna intensywnie rozglądać się za kandydatem na męża. Podchodzi do sprawy bardzo poważnie i przeprowadza analizę rynku matrymonialnego. Dobrzańscy próbują uświadomić Violi, jak bardzo zaszkodziła Markowi swoimi zeznaniami. Tymczasem myśli pani Hu krążą zupełnie gdzieś indziej.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Nastaje sądny dzień. Ula ma rozmawiać z panem Hu o wycofaniu zarzutów wobec jej męża. Jedzie do firmy z samego rana, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Ania i Kacper spotykają się w obecności prawników. Adwokaci szefa składają żonie Maćka propozycję ugody. Ona chce jednak spotkać się w sądzie! Czy Kacper zaproponuje jej inne warunki ugody?

Z kolei Violetta jedzie do hotelu, w którym mieszkała z panem Hu. Chce na własne oczy przekonać się, czy to prawda, co mówią jej przyjaciele. Planuje wyłącznie obserwację, ale w pewnej chwili emocje biorą górę… Po wyjściu męża, sposobem zdobywa klucz do jego apartamentu. Tymczasem pan Hu zauważa przed hotelem samochód swojego największego wroga - Sebastiana (Łukasz Garlicki)…

"Brzydula" na świecie. Jak wyglądają brzydule w innych krajach? Nasza Ula najlepsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Zgadzam się z przedmoówcami. Z 2. części zrobiono dramat, o ile nie tragedię małżeńską. Płakać się chce, gdy się ogląda teraz Ulę i Marka. Ciężkie to wszystko i nie pomagają w odbiorze całości wątki komediowe. W 1.czesci Brzyduli czuło się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału. Tutaj wieje depresją i beznadzieją. Smutno się to ogląda. Wtedy człowiek nie mógł się doczekać kolejnego odcinka. Tutaj - aż się boję, co będzie dalej :-( Zbytnio przeciągnęli ten zupełny brak porozumienia między Ulą i Markiem i te kolejne katastrofy między nimi. Dostanę depresji, jak będę to dłużej oglądać.

  19.01.2021 22:47
 • Widz (gość)

  Pierwszy sezon byl fajny, lekki, zabawny. Drugi sezon jest mocno depresyjny, tragedia goni tragedie.

  19.01.2021 18:40
 • Ann (gość)

  Niestety ten film stał się idiotyczny,ten wątek z Viola i Chińczykiem beznadziejny i to ciągle mijanie się Uli z Markiem.Dobra gra aktorów tego nie ratuje.Pierwszy sezon mistrzostwo ,drugi rozczarowanie.

  19.01.2021 10:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×