"BrzydUla 2" odcinek 67. Violetta ukrywa się w "F&D"! Chwilę później zjawia się tam pan Hu... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 67. odcinku serialu "BrzydUla" pan Hu i Yu Tian szukają Violetty, a ona ukrywa się w "F&D". Niedługo mąż Violetty także się tam pojawi... Znajdzie ją? Sprawdź, co wydarzy się w 67. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 67. w środę, 20.01.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Violetta (Małgorzata Socha) pojawiła się w domu Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Choć oni zabronili jej działać, to ona i tak poszła do apartamentu pana Hu (Hai Bui Nogc). Tymczasem Ania (Monika Fronczek) oznajmiła Kacprowi (Marcin Rogacewicz) na spotkaniu z prawnikami, że nie chce ugody, tylko spotkać się w sądzie!

Ula i Marek wreszcie spotykają się z Violettą. Ania pójdzie z Kacprem do sądu? Zobacz więcej

W 67. odcinku serialu "BrzydUla" Pan Hu i Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) wpadają do apartamentu hotelowego z nadzieją, że znajdą tam Violettę. Na wieść o ewentualnym powrocie koleżanki Gośka (Aleksandra Kisio) wpada w popłoch! Ula i Nadia (Magdalena Koleśnik) odbywają rozmowę od serca. Żona Marka przestrzega Nadię przed Aleksem (Mariusz Zaniewski).

Księgowa Matylda (Barbara Bystrzejewska) gani Bożenkę (Paulina Kondrak), że zamiast pracować zajmuje się rozwiązywaniem spraw osobistych. Również Adam (Łukasz Simlat) jest podobnego zdania. Kochanka prosi go, żeby nie przenosił emocji z życia prywatnego do pracy. Adam przyznaje jej rację i postanawia od razu naprawić swój błąd… Ula szykuje się do starcia dwóch bitew: jednej z Hu o "F&D", drugiej z Markiem o ich małżeństwo.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Hu i Yu Tian przygotowują się do negocjacji z Ulą. Gośka nie chce zostawać sama w hotelu. Boi się, że Violetta wróci, żeby się na niej zemścić. Kiedy Hu i Yu Tian upewniają się, że nic nie zniknęło z apartamentu, Poznachowska przypomina im o jednej rzeczy, której brakuje… W tym czasie Violetta wybiega tylnym wyjściem z "łupem" w garści.

Ula, Nadia, Marek i Adam czekają w sali konferencyjnej na przyjazd pana Hu. Niespodziewanie w pokoju pojawia się roztrzęsiona Violetta. Wkrótce po niej na piętro wjeżdża właściciel Hu Corporation. Przyjaciele chowają więc Violettę. Bożenka chce porozmawiać z Adamem. Daniel (Daniel Kasprowicz) nie wpuszcza jej do sali konferencyjnej. Urażona księgowa daje upust swoim frustracjom. W sali konferencyjnej trwają rozmowy biznesowe. Ula, Nadia, Marek i Adam robią co w ich mocy, żeby załagodzić napięte stosunki z panem Hu. Wszystko jest na dobrej drodze, ale do czasu… Czy znajdzie Violettę w jej kryjówce?

Ula będzie w ciąży?! Kto będzie ojcem dziecka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×