"BrzydUla 2" odcinek 68. Pan Hu znajduje ukrywającą się Violettę, a ona chce rozwodu! Marek znów widzi Ulę z Arturem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 68. odcinku serialu "BrzydUla" pan Hu znajduje ukrywającą się Violettę i dochodzi do konfrontacji. Z kolei Ulę odwiedza Artur, co widzi Marek... Sprawdź, co wydarzy się w 68. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 68. w czwartek, 21.01.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Violetta (Małgorzata Socha) jest wściekła na pana Hu (Hai Bui Ngoc), że zastąpił ją Gośką (Aleksandra Kisio), więc włamała się do jego apartamentu. Potem schowała się w "F&D", a jej mąż akurat zjawił się tam i zajrzał do jej kryjówki...

Violetta ukrywa się w "F&D"! Chwilę później zjawia się tam pan Hu...Zobacz więcej

W 68. odcinku serialu "BrzydUla" Pan Hu wpada w szał, widząc, jaka niespodzianka na niego czeka. Od razu kieruje się do wyjścia. Ula (Filip Bobek) i Marek (Filip Bobek) biegną za nim z przeprosinami. Kiedy kryzys wydaje się być zażegnany, na horyzoncie pojawia się Violetta i policzkuje męża!

Podczas spaceru Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) biorą Alę (Dorota Pomykała) na spytki. Dzieciaki podejrzewają, że Marek jest poważnie chory, a Ula ukrywa przed nimi prawdę. Chcą, by Ala była z nimi brutalnie szczera! Julka i Kuba chcąc wiedzieć, co dolega Markowi, szukają wskazówek w internecie. Ala próbuje ostudzić ich zapał.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Adam (Łukasz Simlat) jest w rozsypce. Przeraża go myśl o współpracy z Aleksem (Mariusz Zaniewski) oraz o tym, że nigdy nie odzyska swoich pieniędzy, które dał na kaucję Marka. Czuje się samotny. Co na to Bożenka (Paulina Kondrak)? Z kolei Ula, Violetta i Marek jadą do mecenasa Fica (Michał Sitarski). Szukają rozwiązania patowej sytuacji, w której się znaleźli. Viola korzysta z okazji i proponuje adwokatowi, żeby poprowadził także jej sprawę rozwodową. Czy umysł Fica ogarnie natłok wszystkich wydarzeń?

Julka i Kuba znajdują kilka chorób, które może mieć Marek. Nie mając jednak pewności, postanawiają poprosić o pomoc specjalistę, oczywiście nie mówiąc o tym nikomu… Marek i Sebastian (Łukasz Garlicki) idą na drinka, żeby na chwilę zapomnieć o ostatnich wydarzeniach. Tymczasem Ula odwozi Violettę do hotelu. Wieczorem wystrojona Ula czeka na Marka. Sebastian odwozi przyjaciela. Ten idzie zdecydowany wyjaśnić wszystkie nieporozumienia z żoną. Kiedy zbliża się do domu, nagle staje jak wryty - widzi wchodzącego do domu Artura (Karol Pocheć)...

Ula będzie w ciąży?! Kto będzie ojcem dziecka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ela (gość)

  Napewno nie zdradziła ale scenarzyści zbyt się zapędzili. Akcja sie wlecze i to zaczyna zniechęcać do dalszego oglądania.

  21.01.2021 16:20
 • Ja (gość)

  Jedyny serial jaki oglądam! Bardzo lubię!!

  21.01.2021 05:28
 • Inks (gość)

  Chyba Ula nie zdradzila Marka. Przecież facet nie wykorzystałby pijanej kobiety.

  20.01.2021 21:53
 • zdrada Marka byłaby bardzo sztampowym rozwiązaniem scenariuszowym (gość)

  Od początku przeczuwałam, że to nie o to chodzi. Wystarczyło przyjrzeć się jak Marek patrzy na Ulę, z jaką miłością i czułością. Od początku też miałam mieszane uczucia co do postaci Artura. Z jednej strony sympatyczny facet, prostolinijny, zaangażowany lekarz. A z drugiej to jego zaangażowanie było aż na wyrost. Dodatkowe wizyty domowe, nadmierna troska. Niby znają się od lat, ale granice jakieś są. Coś za bardzo kręcił się obok Uli. Dzieciaki nieświadomie trochę nawywijały, ale młodzi aktorzy są fajni. Mały Antoś uroczy. A Kuba i Julka naturalni. I jakoś tam podobni do Uli i Marka. Julka ma okulary jak Ula. a Kuba chwilami w reakcjach (głównie mimicznych) przypomina Marka.

  20.01.2021 20:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×