"BrzydUla 2" odcinek 71. Violetta, Marek i Sebastian próbują odkryć, co knuje pan Hu. Załamana Ula zwierza się przyjaciółkom [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 71. odcinku serialu "BrzydUla" Violetta, Marek i Sebastian wciąż będą próbowali rozszyfrować ciąg liczb, który Viola wzięła od Hu. Z kolei Ula zwierzy się przyjaciółkom z problemów w swoim małżeństwie. Sprawdź, co wydarzy się w 71. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 71. we wtorek, 26.01.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Violetta (Małgorzata Socha) zabrała swojemu mężowi (Hai Bui Ngoc) coś, na czym mu zależy. Okazało się, że to kartki z tajemniczym ciągiem cyfr. Z kolei Marek (Filip Bobek) wyznał wreszcie Uli (Julia Kamińska), że widział ją z Arturem (Karol Pocheć), ale nie chciał słuchać jej wyjaśnień.

Marek wreszcie mówi Uli, że widział ją z Arturem! Violetta ma haka na pana Hu! Zobacz więcej

W 71. odcinku serialu "BrzydUla" w "F&D" roi się od plotek na temat kryzysu w związku Dobrzańskich. Ula jest świadkiem jednej z takich korytarzowych rozmów. Jej reakcja jest zaskakująca - dołącza do plotujących i razem z nimi oczernia "panią Dobrzańską"! Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska) są w szoku.

Tymczasem Jasiek (Wacław Warchoł) spotyka się z Wojtkiem (Maciej Radel). Narzeka na swój los. Przyjaciel stawia go do pionu - uświadamia mu, że inni mogą mieć gorzej. Nastrój Jaśka poprawia się, kiedy kumpel przekazuje mu dobrą wiadomość. Ela i Iza pocieszają Ulę. Przyjaciółka przyznaje się do błędu, jaki popełniła. Jest przekonana, że raz na zawsze zaprzepaściła swoje szczęście. Początkowo koleżanki próbują ją pocieszyć, ale po chwili same łapią doła…

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Viola odnajduje Marka, który opuścił jej pokój hotelowy. Dobrzański przeprasza ją za swój wybuch, którego stała się ofiarą. Koleżanka proponuje mu otwarcie nowego rozdziału i połączenie sił w walce z Hu. Dobrzański ma jednak swoje wątpliwości… W ramach dobrego gestu Viola daje Markowi to, czego szuka jej mąż. Marek, Sebastian (Łukasz Garlicki) i Adam (Łukasz Simlat) kombinują, czym może być ciąg cyfr, który dostali do Violki. Nagle Turek doznaje olśnienia.

Pan Hu i Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) jadą na spotkanie z tajemniczym kontrahentem - ministrem. Chcą mu powiedzieć o zaistniałych problemach, ale mężczyzna nie chce słuchać wymówek. Daje im kilka dni… W międzyczasie Wojtek przynosi Jaśkowi pierwsze projekty. Pomysły robią na nim… piorunujące wrażenie! Ala (Dorota Pomykała) uświadamia mężowi, że zamiast ganić na każdym kroku, powinien wspierać syna. Józef (Marek Włodarczyk) próbuje rozmawiać z Jaśkiem. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli. Z kolei Maciek (Krzysztof Czeczot) przynosi Uli analizę stanu firmy, którą przygotował. Ula jest pod wrażeniem jego pracy. Przyjaciel prosi o szybką zapłatę - szuka pieniędzy na konsultację z prawnikiem.

Ula będzie w ciąży?! Kto będzie ojcem dziecka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×