"BrzydUla 2" odcinek 75. Ula przedstawia Markowi swój plan naprawczy firmy. Aleks żąda usunięcia Marka z "F&D"! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 75. odcinku serialu "BrzydUla" nadejdzie dzień zebrania zarządu, a Ula ma przedstawić swój plan naprawczy Febo. Niestety Aleks chce usunięcia Marka z firmy! Sprawdź, co wydarzy się w 75. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 75. w poniedziałek, 1.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Aleks (Mariusz Zaniewski) przez przypadek dowiedział się, że Nadia (Magdalena Koleśnik) nie nazywa się Ulecka i nie jest asystentką Marka (Filip Bobek). Zaczął też myśleć, że jest kochanką Dobrzańskiego, szczególnie, że przyłapał ich razem... Z kolei Ula (Julia Kamińska) niespodziewanie wpadła na pomysł, jak ratować "F&D"!

Aleks dowiaduje się, kim jest Nadia i przyłapuje ją w dwuznacznej sytuacji z Markiem! Ula wymyśla, jak uratować firmę!Zobacz więcej

W 75. odcinku serialu "BrzydUla" nadchodzi dzień spotkania z Febo. Ula chce ich przekonać, że jej plan naprawczy firmy ma sens, ale najpierw musi przekonać Marka. Tylko gdzie on jest? Nie nocował w domu? Tymczasem Seba (Łukasz Garlicki) budzi się w mieszkaniu pełnym Kubasińskich i "dzięki" nim może nie zdążyć na zebranie zarządu.

Ula przedstawia Markowi nowy koncept, Kuba (Jakub Rutkowski) jest przeszczęśliwy, że miał w tym swój udział. Nadia i Adam (Łukasz Simlat) nie są w dobrej formie. Adama paraliżuje "febofobia", a Nadię kac. Marek informuje ich, że od teraz grają z Febo uczciwie, zero fałszywych raportów. Adam ma przedstawić aktualny stan finansowy firmy, a Ula plan wydobycia się z dołka… Niespodziewanie Turek znika!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Ula próbuje znaleźć Adama, ale ten zaszywa się w ciemnym kącie i nie chce współpracować. W takim stanie znajduje go Władek (Michał Gadomski). Nieoczekiwanie Adam otwiera się przed Władkiem, a ten popycha go ku Bożence (Paulina Kondrak)… Do Marka dzwoni Violetta (Małgorzata Socha) z pilnym komunikatem od adwokata (Michał Sitarski). Mają natychmiast stawić się na komisariacie, by złożyć spójne zeznania… Ula przekonuje Marka, że to ważne. Powinien pojechać na policję, a ona poprowadzi zebranie zarządu. W pracy nigdy go nie zawiodła… Podczas spotkania z Ulą Febo nie chce słuchać jej propozycji! Aleks ma tylko jedno żądanie - Marek ma zostać usunięty od prowadzenia firmy!

Ula będzie w ciąży?! Kto będzie ojcem dziecka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×