"BrzydUla 2" odcinek 76. Paulina staje po stronie Marka! Ula ma pierwsze objawy ciąży... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 76. odcinku serialu "BrzydUla" Paulina nie będzie potrafiła zrozumieć zachowania Aleksa i stanie po stronie Marka. Z kolei Ula zauważy u siebie pierwsze objawy ciąży... Czy spodziewa się dziecka? Sprawdź, co wydarzy się w 76. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 76. we wtorek, 2.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) przygotowała plan naprawczy firmy i miała przedstawić go Febo. Aleks (Mariusz Zaniewski) postanowił skorzystać jednak z nieobecności Marka (Filip Bobek) i ogłosił, że żąda odsunięcia Marka z funkcji prezesa!

Ula przedstawia Markowi swój plan naprawczy firmy. Aleks żąda usunięcia Marka z "F&D"! Zobacz więcej

W 76. odcinku serialu "BrzydUla" Ula próbuje wpłynąć na decyzję Aleksa, ale ten jest nieprzejednany. Jego warunek jest jasny - muszą usunąć źródło kłopotów albo spotkają się w sądzie. Między nim a Nadią (Magdalena Koleśnik) pada kilka gorzkich słów, bo Febo wyznaje otwarcie, że wie, iż go oszukała. Paulina (Maja Hirsch) jest równie zszokowana jak wszyscy. Staje w obronie Marka. Ma żal, że Aleks jej nie uprzedził. Mężczyzna nie jest pewien po czyjej ona jest stronie - brata czy byłego narzeczonego, który jej nie chce…

Sebastian (Łukasz Garlicki) próbuje powiadomić Marka, ale ten ma wyłączony telefon. Wraz z Violettą (Małgorzata Socha) składa zeznania na policji, które znacznie się różnią od tych poprzednich… Violetta znajduje jednak sposób na policjanta… W międzyczasie Sebastian, Nadia i Ula próbują obmyślić plan działania. Ula ma mdłości. Czy to tylko jej reakcja na stres?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przypadek sprawia, że Ula i Paulina zdobywają się na szczerą rozmowę. Obu zależy na Marku, obie chcą go ratować… Seba przekazuje Markowi złe wieści. Dobrzański zjawia się w domu Aleksa… Ula nagrywa Markowi dodającą otuchy wiadomość. Czeka na niego w domu. Paulina też chce go wesprzeć. Wyciąga byłego narzeczonego na drinka… Ula wraca do domu kompletnie rozbita. Ala (Dorota Pomykała) tłumaczy to hormonami albo... ciążą!

Filip Bobek pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Niesamowicie się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×