"BrzydUla 2" odcinek 77. Ula będzie w ciąży?! Kto będzie ojcem dziecka? [CO SIĘ WYDARZY]

Ula będzie w czwartej ciąży?! W 77. odcinku serialu "BrzydUla" Dobrzańska zrobi test ciążowy... Czy będzie to dziecko Marka czy Artura? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 77. w czwartek, 3.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) od niedawna znajduje się w bardzo niezręcznej sytuacji. Po zdradzie, jakiej dopuściła się z Arturem (Karol Pocheć), jej małżeństwo z Markiem (Filip Bobek) zawisło na włosku i niełatwo będzie to uratować.

"Brzydula" na świecie. Jak wyglądają brzydule w innych krajach? Nasza Ula najlepsza?Zobacz więcej

Niestety wygląda na to, że sprawy mogą skomplikować się jeszcze bardziej. W 77. odcinku serialu "BrzydUla" Ula zacznie podejrzewać, że jest w ciąży! Jak wynika ze zdjęć z 77. odcinka Dobrzańska postanowi sprawdzić swoje podejrzenia i uda się do łazienki, by zrobić test ciążowy.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Niestety w pewnym momencie do łazienki wejdzie Marek i przeszkodzi jej w tym. Czy Ula rzeczywiście będzie w ciąży?! Czy ojcem dziecka na pewno będzie Marek? Tego dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Amelia Kruczek (gość)

    Najprawdopodobniej, będzie to dziecko BrzydUli i Artura, ale może zajść jeszcze możliwość, że okażę się to też dziecko Marka, natomiast WIADOMO JUŻ, ŻE BRZYDULA JEST W CIĄŻY!

    04.02.2021 20:30
  • Emma (gość)

    Tacy wspaniali aktorzy a grają takie beznadziejne role. Szkoda kochani Waszej nauki. Żal i współczucie.

    01.02.2021 09:34
  • Iza (gość)

    Super film/czekam z utęsknieniem na każdy odcinek

    28.01.2021 22:05
  • X (gość)

    Krysiu i Anonimie od treści do Elki, jak wam się nie podobają komentarze, to nie czytajcie.

    24.01.2021 17:19
  • Jagoda (gość)

    Rozciagaja te odcinki zanim co kolwiek sie wydarzy juz reklama i zaraz koniec odcinka i nic z tego w koncu. z tego nie wychodzi Pani Julio. wiecej tresci i konkretow

    23.01.2021 22:58
  • Inka (gość)

    Ratowanie firmy zeszło na dalszy plan, podczas gdy aktorzy grają przygłupów. A ta violka i chińczyk ???? 😄

    23.01.2021 04:28
  • Inka (gość)

    Przypuszczam ze nie było zadnej zdrady. Przecież przyjaciel domu nie mógłby wykorzystac pijanej kobiety /chyba/.

    23.01.2021 04:22
  • Anonim (gość)

    Nie podoba mi się to że są geje w brzyduli. To jest tak ciężki grzech, być homoseksualista 😤😤😱

    21.01.2021 23:48
  • Anonim (gość)

    Treść do Elki jak ci się nie podoba to nie oglądaj. Według mnie gdyby to dziecko było Marka to by załagodziło całą sprawę ale to raczej nie możliwe bo przecież nie śpią razem więc myślę że na 99,5 to będzie dziecko Artura. (o ile wogule będzie w ciąży) A tak wogule mogli by stworzyć im normalna rodzinę. I jeszcze jedno Marej jest bardzo ale to bardzo tchórzliwy bo boi się porozmawiać z własną żoną

    21.01.2021 23:45
  • ... (gość)

    Żeby tylko nie była w ciąży, to zniszczy jej małżeństwo. :(

    17.01.2021 09:07
  • Mmmm (gość)

    Mam nadzieje ze jest w ciazy I urodzi sliczna coreczke. Jezeli nie Marka trudno takie sa rezultaty jak sie oszukuje zone...

    16.01.2021 22:19
  • Ewa (gość)

    Ciaza ,nie tylko nie to, stary chwyt ,ja tez wolalabym aby Ula zaczela wyciagac firme a klopotow ,powinna stac sie elegancka piekna kobieta ,wplywowa ,a Marek powinien poczuc co to znaczy byc kura domowa

    16.01.2021 18:05
  • Krystyna (gość)

    Jak Ci się nie podoba ten film , to nie oglądaj. Nikt Cię nie zmusza.

    16.01.2021 15:30
  • E.Kurek (gość)

    To wcale nie jest śmieszne jak ludzie na stanowiskach takich jak kadrowiec, gł.księgowy, projektant grają głupków. A Wioletta i Bożenka to już całkiem nie normalne. A mogłoby być tak fajnie i ciekawie, żeby tylko grali normalnie. Bo psychicznie chorzy mnie nie śmieszą.

    16.01.2021 14:45
  • E.Kurek (gość)

    To wcale nie jest śmieszne jak ludzie na stanowiskach takich jak kadrowiec, gł.księgowy, projektant grają głupków. A Wioletta i Bożenka to już całkiem nie normalne. A mogłoby być tak fajnie i ciekawie, żeby tylko grali normalnie. Bo psychicznie chorzy mnie nie śmieszą.

    16.01.2021 14:45
  • Ktos (gość)

    Wiecie co ja to bym inaczej to wymyśliła,że ula robi karierę otacza się przystojnymi mężczyznami , marek zamienił się w kurę domowa. Na koniec jednak obydwoje stwierdzili że kochają się bardziej niż firmę i rzucają wszystko . To co zrobili teraz to się nie da oglądać , pierwszy sezon cudowny ten beznadziejny

    16.01.2021 13:46
  • Gosia (gość)

    Ona będzie chora a nie w ciąży. Ta ciąża to urojona osoby piszącej😉

    16.01.2021 13:37
  • KitiCat (gość)

    Ta ciąża będzie bezsensu...

    16.01.2021 13:23
  • Sonia (gość)

    Do tej pory oglądałam, ale chyba czas odpuścić bo szkoda czasu. Podmiana Wioletty i chinsk a mafia jest już przesadą

    16.01.2021 12:21
  • Cosia samosia (gość)

    Mam nadzieję że Marek

    16.01.2021 09:58
NowszeStarsze