"BrzydUla 2" odcinek 79. Ula dowiaduje się, czy jest w ciąży i mówi o tym Markowi. Dobrzański chce rozwodu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 79. odcinku serialu "BrzydUla" Ula dostanie wyniki badań i dowie się, czy jest w ciąży. Potem porozmawia z Markiem, a ten zażąda rozwodu! Sprawdź, co wydarzy się w 79. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 79. w piątek, 5.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) znaleźli opakowanie po teście ciążowym Uli (Julia Kamińska) i ucieszyli się, że będą mieli rodzeństwo. Wszystko słyszał Marek (Filip Bobek)... Tymczasem Maciek (Krzysztof Czeczot) także znalazł opakowanie po teście i uznał, że należy on do Ani (Monika Fronczek)!

Dzieci znajdują test ciążowy Uli! Co na to Marek? Maciek myśli, że to Ania jest w ciąży!Zobacz więcej

W 79. odcinku serialu "BrzydUla" Ulę dręczą koszmary - dobija ją niepewność, kto może być ojcem jej dziecka. Po chwili jednak znów jest pełna wiary - wszystko się ułoży. Schodzi do kuchni, gdzie czeka na nią Marek. Ten mówi jej, że obecna sytuacja wszystko między nimi zmienia i nie ma już dla nich szansy...

Ania, pomimo obietnicy złożonej Bożence (Paulina Kondrak), wtajemnicza męża w problemy jego kuzynki. Maciek jest pewny, że dziewczyna jest w ciąży i wbrew sugestiom żony, mężczyzna chce wesprzeć krewną. Próbuje z nią rozmawiać, ale Bożenka źle odczytuje jego intencje. W domu Dobrzańskich panuje euforia - Julka i Kuba cieszą się na myśl, że będą mieć rodzeństwo. Nie mogą się zgodzić jedynie w kwestii, czy wolą siostrę czy brata. Ula robi, co w jej mocy, żeby uciąć temat. Po wyjściu rodziny dzwoni do kliniki, żeby dowiedzieć się, czy przyszły już wyniki badań. Również Artur (Karol Pocheć) z niecierpliwością czeka na informacje z laboratorium… Te w końcu się pojawiają!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Zatroskany Maciek odwozi Bożenkę do F&D. Dziewczyna jest zaniepokojona jego dziwnym zachowaniem. Próbuje się go za wszelką cenę pozbyć z firmy. Tymczasem on, bez jej wiedzy, odwiedza w gabinecie Adama (Łukasz Simlat). Uświadamia mu, że w życiu podejmuje się decyzje, które niosą za sobą poważne konsekwencje. Tymczasem Ula przyjeżdża do firmy. Adam próbuje zająć jej czas, ale dla niej priorytetem jest rozmowa z Markiem. Kiedy zastaje go w sali konferencyjnej, mówi mu o wynikach badań. Choć Ula nie jest w ciąży, Marek żąda rozwodu!

Filip Bobek pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Niesamowicie się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Richard (gość)

    Serial pod tym samym tytulem byl wUSA

    05.02.2021 16:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×