"BrzydUla 2" odcinek 81. Nadia odchodzi z pracy! Ula znów spotyka się z Arturem... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 81. odcinku serialu "BrzydUla" Nadia decyduje się odejść z pracy po rozmowie z Aleksem! Tymczasem Ula znów spotyka się z Arturem... Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 81. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 81. we wtorek, 9.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Nadszedł czas na ważne spotkanie zarządu "F&D", na którym Ula (Julia Kamińska) miała zaprezentować plan naprawczy firmy. Aleks (Mariusz Zaniewski) jednak nie ufa już Dobrzańskim, więc Ula zaproponowała, by nowym prezesem firmy została... Paulina (Maja Hirsch)!

Ula składa Febo zaskakującą propozycję! Kto zostanie nowym prezesem "F&D"? Zobacz więcej

W 81. odcinku serialu "BrzydUla" w "F&D" Bożenka (Paulina Kondrak) wpada na Aleksa w windzie. Dochodzi do awarii. Dziewczyna korzysta z okazji, żeby zapunktować u prezesa i przedstawić się w samych superlatywach. Z kolei Violetta (Małgorzata Socha) wyprowadza się z mieszkania Sebastiana (Łukasz Garlicki). Marek (Filip Bobek) obawia się, że koleżanka znowu zapadnie się pod ziemię. Ma pretensje do kumpla, że nie spełniał jej zachcianek. Tymczasem on ma już serdecznie dosyć sióstr Kubasińskich. Obiecuje jednak nie spuszczać Violi z oka, pod jednym warunkiem - że Marek nie rozwiedzie się z Ulą!

Ala (Dorota Pomykała) źle przyjmuje wiadomość o rozstaniu Uli i Marka. Angelica (Katarzyna Ankudowicz) rozgaszcza się w gabinecie Sebastiana. Mężczyzna próbuje dowiedzieć się od niej, gdzie zatrzymała się Violetta. Młodsza Kubasińka przybywa z odsieczą. Ale czy skuteczną? Tymczasem Aleks przychodzi na spotkanie z Markiem. W gabinecie zastaje Nadię (Magdalena Koleśnik). Kobieta proponuje, żeby zażegnali konflikt w pracy i rozpoczęli nowy rozdział. Odpowiedź Aleksa nie jest jednak taka, na jaką liczyła… W rezultacie podejmuje ważną decyzję, o której informuje zszokowanego Marka - odchodzi z pracy!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Adam (Łukasz Simlat) spotyka Bożenkę na korytarzu. Próbuje z nią rozmawiać, ale dziewczyna jest chłodna i oschła. Podczas rozmowy pada słowo "konsekwncje", które mrozi Turka. Angelica spotyka się z Violettą. Wypytuje Violę o jej stosunek do Sebastiana… Jej słowa ścinają Violę z nóg. Paulina zapoznaje się z dokumentami F&D. Ma nadzieję, że brat pomoże opracować jej nową strategię. Tymczasem on woli deptać po piętach Dobrzańskich. W tej sytuacji Paulina stawia go do pionu! Ula zgadza się spotkać z Arturem (Karol Pocheć). Rozmawiają o jej wynikach. Przyjaciel radzi, żeby zatroszczyła się o swoje zdrowie. Nagle przerywa im telefon od Marka…

Filip Bobek pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Niesamowicie się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Coooooo (gość)

    Coooooo, telefon!

    08.02.2021 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×