"BrzydUla 2" odcinek 85. Violetta spotyka się z Gośką. Paulinę i Febo odwiedza Francesco! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 85. odcinku serialu "BrzydUla" Violetta i Gośka spotkają się, by wybadać sytuację. Tymczasem rodzeństwo Febo niespodziewanie odwiedzi Francesco! Sprawdź, co wydarzy się w 85. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 85. we wtorek, 16.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Violetta (Małgorzata Socha) umówiła się na spotkanie z Gośką (Aleksandra Kisio), a Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) próbowali przygotować ją na to, by móc dowiedzieć się, co knuje Hu (Hai Bui Ngoc). Tymczasem Violetta zaczęła być zazdrosna o relację Angelici (Katarzyna Ankudowicz) i Sebastiana (Łukasz Garlicki)...

Ula i Marek organizują spotkanie Violetty i Gośki. Violetta robi Sebastianowi scenę zazdrości!Zobacz więcej

W 85. odcinku serialu "BrzydUla" Viola spotyka się z Gośką. Już na początku pojawia się kość niezgody, jednak Kubasińska postanawia zagryźć wargi. Bierze Gośkę w krzyżowy ogień pytań. Z kolei Paulina (Maja Hirsch) wczytuje się w dokumenty "F&D". Szuka pomysłu na przeprowadzenie firmy przez kolejny miesiąc. Aleks (Mariusz Zaniewski) wpada w szał. Nie takie miał plany wobec rodzinnego biznesu.

W "F&D" wszyscy z niecierpliwością czekają na powrót Violi. Po rozmowie z Ulą, Marek zwierza się Sebastianowi. Każda konfrontacja z żoną jest dla niego bolesna. Nie wie, co dalej robić ze swoim życiem, a przede wszystkim ze swoim małżeństwem. Francesco (Piotr Borowski) nęka Aleksa telefonami. Febo postanawia zmienić taktykę w rozmowach z siostrą. Dopinguje ją do ratowania "F&D". Dodaje jednak, żeby wiedziała, kiedy należy odpuścić i wyciągnąć z biznesu, co się jeszcze da. Violetta wraca ze spotkania z Gośką. Ula chce wiedzieć, jak jej poszło i czego się dowiedziała. Okazuje się, że Viola niewiele pamięta… Nie wszystko jednak stracone! W międzyczasie Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) i pan Hu przepytują Gośkę. Co z kolei ze spotkania zapamiętała Poznachowska?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie Player!

Paulina i Aleks rozmawiają o Włoszech. Przerywa im zaskakująca wizyta - odwiedza ich Francesco! Relacjonując spotkanie z Gośką, Viola wspomina mimochodem o rzeczy, która natychmiast intryguje Ulę. Przyjaciółka drąży temat, przeczuwając, że kryje się za tym coś więcej. Czy i tym razem intuicja jej nie myli? Wszyscy również są ciekawi, skąd Violetta ma pieniądze na pobyt w hotelu. Marek zaczyna podejrzewać, że koleżanka gra na dwa fronty. Tymczasem sytuacja w mieszkaniu Febo jest napięta. Aleks czuje się bardzo nerwowo w towarzystwie gościa. Paulina bagatelizuje przerażenie brata. Kiedy kobieta zasypia, gość z Włoch stawia sprawę jasno - i zdradza, po co przyjechał!

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach! Marek znów będzie z Pauliną, a Sebastian z Violettą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×