"BrzydUla 2" odcinek 86. Adam popełni samobójstwo?! Ula, Marek i Violetta pokrzyżują plany pana Hu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 86. odcinku serialu "BrzydUla" Adam jest coraz bardziej załamany i w końcu podejmuje ważną decyzję. Tymczasem Ula, Marek i Violetta zjawiają się w ministerstwie, by pokrzyżować plany pana Hu! Sprawdź, co wydarzy się w 86. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 86. w środę, 17.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Violetta (Małgorzata Socha) spotkała się z Gośką (Aleksandra Kisio). Niestety niewiele zapamiętała, ale na szczęście nagrała całą rozmowę! Tymczasem w domu rodzeństwa Febo pojawił się niespodziewanie Francesco (Piotr Borowski), co przeraziło Aleksa (Mariusz Zaniewski)...

Violetta spotyka się z Gośką. Paulinę i Febo odwiedza Francesco!Zobacz więcej

W 86. odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) od rana odsłuchuje nagrania Violetty. Słowa koleżanki trafiają w Marka. Tymczasem skacowana Paula (Maja Hirsch) próbuje dojść do siebie po wieczornej uczcie. Aleks nie ma dla niej za grosz współczucia. Jest wściekły na siostrę, że mówiła przy Francesco o interesach Febo. Obecność gościa w domu stresuje Aleksa.

Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) przygotowuje Gośkę do jej zadania - w ministerstwie. Kiedy zwycięzca przetargu zostanie ogłoszony, ma iść i podpisać umowę jako Violetta Hu. Poznachowską w ostatniej chwili oblatuje strach! Paulina jest podejrzliwa wobec Aleksa i Francesco. Chce wiedzieć, dlaczego brat tak nerwowo się zachowuje w obecności przyjaciela z Włoch. Wypytuje go o ich wspólne interesy. Febo jest bardzo tajemniczy. Nic nie mówi wprost… Czy grożą mu kłopoty? Aleks zabiera Francesco do F&D, gdzie przedstawia go Adamowi (Łukasz Simlat). Chcą rozejrzeć się po firmie. Wizyta gościa z Sycylii wzmaga paranoję Turka. Dyrektor finansowy podejmuje życiową decyzję.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie Player!

Ula w obecności Sebastiana (Łukasz Garlicki) i Daniela (Daniel Kasprowicz) w dalszym ciągu wysłuchuje zapisu rozmowy Violetty z Gośką. Jedno z wyznań kobiety intryguje Olszańskiego - to, że Viola kochała tylko jego... W obliczu nadchodzących zmian Adam odbywa z Bożenką (Paulina Kondrak) szczerą rozmowę, która rozwiewa wszystkie jego wątpliwości - nic już ich nie łączy! Następnie odbywa rozmowę ze swoimi pracownicami - żegna się z nimi! Przekazuje swoje hasła do komputera i klucz do gabinetu zaufanej osobie. Księgowe podejrzewają, że dyrektor chce skończyć ze sobą. Bożenka bagatelizuje ich obawy.

Tymczasem Adam idzie do swojego gabinetu i się pakuje. Władek (Michał Gadomski) dzwoni do Marka. Zdaje mu raport ze swojej misji. Dobrzańscy natychmiast jadą po Violettę. Pod nieobecność brata Paulina przeszukuje torbę Francesco. Co w niej znajdzie? W ministerstwie Yu Tian i Gośka czekają na wynik przetargu. Nagle na horyzoncie pojawiają się Ula, Marek i prawdziwa pani Hu!

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach! Marek znów będzie z Pauliną, a Sebastian z Violettą?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×