"BrzydUla 2" odcinek 9. Marek przyznaje, że Nadia jest więcej niż asystentką! Kuba ma prawdziwy wstrząs anafilaktyczny! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 9. odcinku serialu "BrzydUla" wyjdzie na jaw, że Nadia wcale nie jest asystentką Marka! Z kolei Kuba będzie miał prawdziwy wstrząs anafilaktyczny - tym razem naprawdę! Czy lekarze mu pomogą? Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 9. w czwartek, 15.10.2020 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) zaczęła wątpić, czy powinna wrócić do pracy, choć Artur (Karol Pocheć) zapewnił ją, że Kuba (Jakub Rutkowska) tylko udawał atak alergii. Tymczasem Sebastian (Łukasz Garlicki) nabrał pewności, że Marek (Filip Bobek) ma romans, zaś wszyscy rozmawiają o jego relacjach z Violettą (Małgorzata Socha)!

Sebastian jest pewien, że Marek ma romans z Nadią! Tymczasem media piszą o jego relacjach z Violettą... Zobacz więcej

W 9. odcinku serialu "BrzydUla" Violetta próbuje namówić Ulę do powrotu do pracy. Rozmowę przerywa wstrząs anafilaktyczny Kuby. Ponownie trafiają do szpitala. Ula ma żal do Artura, że zbagatelizował symptomy u jej syna. Wkrótce jednak musi odwołać swoje słowa… W międzyczasie Sebastian chce porozmawiać na osobności z Markiem o Nadii (Magdalena Koleśnik). Chcąc się jej pozbyć, wysyła ją po kawę. Na tym tle dochodzi między nimi do spięcia. Marek przeprasza Nadię za zachowanie Sebastiana - przyznaje, że jest kimś więcej niż asystentką, którą udaje! Wieczorem Dobrzański umawia się z nią na spotkanie... Czy rzeczywiście mają romans?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Tymczasem Maciek (Krzysztof Czeczot) postanawia znaleźć pracę. Chce zatrudnić się u kolegi (Łukasz Król), który proponował mu wspólny interes. Okazuje się, że tamta propozycja jest już nieaktualna, ale ma inną. Maciek jest jednak gotowy na każde poświęcenie, żeby tylko Ania (Monika Fronczek) zwolniła się z pracy i nie widziała się ze swoim szefem (Marcin Rogacewicz)... Tylko co ona na to?

"BrzydUla" powraca z nowymi odcinkami! Zobacz, jak dziś wyglądają aktorzy i co u nich słychać!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ZH (gość)

  Ś.P. Pani Maria Czubaszek uczestniczyła w pisaniu kilkunastu odcinków B1 (z tego co mówiła obsada niedawno w którymś wywiadzie), więc to nie jest tak, że jej udział był kluczowy dla treści serialu.

  20.10.2020 19:30
 • Gość (gość)

  Niestety, dotkliwie odczuwalny jest brak nieodżałowanej Marii Czubaszek

  16.10.2020 13:13
 • K (gość)

  Nie tylko postacie Uli i Marka zepsuli. Viola - pod koniec pierwszej serii zmieniła się, postawiła miłość nad pieniędzmi, a teraz dowiadujemy się, że bez słowa porzuciła Sebastiana. Do tego te jej teksty w porównaniu z tymi sprzed lat, w ogóle nie są zabawne. Maciek - obsesyjnie zazdrosny, najchętniej zamknąłby żonę w domu, nie ma oporów przed życiem na koszt teściów. Matka Maćka - baba wtrącająca nos w nieswoje sprawy i żyjąca ciągle w poprzednim stuleciu, Paulina - dawniej chłodna i powściągliwa, teraz - sądząc po zapowiedziach - jakaś ekscentryczka. Seba też się zmienił, ale przynajmniej tutaj mamy zachowaną ciągłość z końcówką I serii i jego da się lubić. Nowe postacie nie lepsze, na czele z irytującą Bożenką, której porównywanie do dawnej Uli to kompletne przegięcie.

  15.10.2020 22:25
 • Ania (gość)

  Serial Brzydula 2 jest słaby, po co ta cała Nadia i oklamywanie Uli w 1 sezonie sobie udało i mówili wszystko. A teraz sypia u Nadii i oklamuje nawet Sebastiana z którym też nie miał tajemnic. Co się stało z Markiem??

  14.10.2020 22:21
 • leonowicz (gość)

  Lepsza była część pierwsza serialu nie będę obecnego serialu oglądać bo po co scenarzyści dodali postać nadi i wprowadzili element zdrady .Za dużo jest zdrad w serialach.Po co rozbijacie małżeństwo marka i uli.I jeszcze jedno po co zrobiliście z Uli kurę domową,mam nadzieję że nastąpi zmiana wizerunku Uli pozdrawiam

  14.10.2020 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×