"BrzydUla 2" odcinek 92. Relacje Uli i Marka poprawiają się! Wszystko psuje intryga Pauliny... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 92. odcinku serialu "BrzydUla" relacje Uli i Marka wreszcie się poprawią! Niestety do akcji wkroczy Paulina... Sprawdź, co wydarzy się w 92. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 92. w czwartek, 25.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

W "F&D" powoli na nowo zaczynają rządzić Febo! Paulina (Maja Hirsch) zaczyna swoją prezesurę od... przemeblowania! Z kolei Aleks (Mariusz Zaniewski) zatrudnia swoją protegowaną, Ewę Wróbel (Sandra Kościelniak). Do "F&D" wraca także Ania (Monika Fronczek).

Paulina wprowadza swoje rządy w firmie! Ania, Angelica i protegowana Aleksa zaczynają pracę w "F&D" Zobacz więcej

W 92. odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) konfrontują się z Febo. Rodzeństwo jest pod wrażeniem stanowczości Dobrzańskiej. Bożenka (Paulina Kondrak) próbuje zaprzyjaźnić się z Ewą. Natrafia jednak na mur. Matylda (Barbara Bystrzejewska) i Teresa (Karina Szafrańska) zachęcają ją, żeby się nie poddawała. Kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot) idzie za ciosem - wyciąga Ewę na papierosa. Czy to początek nowej przyjaźni?

Marek dziękuję Uli za wsparcie. Pojawia się promyk nadziei, że stosunki małżonków ocieplą się! Tymczasem Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska) i Iza (Dominika Kluźniak) narzekają na sytuację firmy. Ania stara się je zarazić swoim optymizmem. Mówi im o zadaniu, jakie powierzyła jej Ula. Po chwili dołącza do nich Dobrzańska. Uprzedza ich, że atmosfera w firmie może być nerwowa - Febo wprowadzają swoje rządy. Daje im jednak słowo, że ona i Marek nie pozwolą nikomu zrobić krzywdy. Przyjaciółki czują, że w małżeństwie Dobrzańskich zaczyna się układać!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Adam (Łukasz Simlat) przychodzi do pracy. Jest świadkiem, jak Aleks przegląda jego komputer. Następnie Ewa, nie mając pojęcia z kim rozmawia, przegania go spod biura księgowego. Bożenka biegnie za nim. Wzajemnie się pocieszają. Tymczasem Ewa zdaje raport Aleksowi.

Uli ciężko wyjść z firmy. Jest pełna nadziei, że ma szansę posklejać swoje małżeństwo. Wraca do "F&D", żeby wyznać miłość Markowi. Przy drzwiach wita ją Paulina, której powitanie, ścina Ulę z nóg… Febo mówi Uli, że Marek rozmawia z adwokatem o ich rozwodzie! W dodatku "pociesza ją", że na pewno zaprzyjaźni się z nową ukochaną męża... Kiedy Ewa poznaje Adama, Aleks próbuje zbliżyć się do Bożenki. Zaprasza ją na obiad, który umożliwi im lepsze poznanie. Co ona na to?

Ula znowu zdradzi Marka z Arturem?! Najgorszy koszmar Dobrzańskiego się spełni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×