"BrzydUla 2" odcinek 93. Ula znowu spotka się z Arturem! Marek będzie to obserwował... [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 93. odcinku serialu "BrzydUla" Ula znowu spotka się z Arturem. Tymczasem dzięki Kubie, Marek będzie obserwował całe ich spotkanie... Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 93. w piątek, 26.02.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Relacje Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek), którzy walczą o "F&D", wreszcie się poprawiły. Niestety do sprawy wtrąciła się Paulina (Maja Hirsch)... Z kolei Aleks (Mariusz Zaniewski) już zaczyna knuć i chciał umówić się z Bożenką (Paulina Kondrak)...

Relacje Uli i Marka poprawiają się! Wszystko psuje intryga Pauliny...Zobacz więcej

W 93. odcinku serialu "BrzydUla" Ula przypomina sobie, że zapomniała recepty dla Kuby (Jakub Rutkowski). Okazuje się jednak, że nowy lekarz rodzinny nie może jej przyjąć. W tej sytuacji Ula zwraca się z prośbą o pomoc do tego, który gotów jest ją wesprzeć zawsze - Artura (Karol Pocheć)! Ania (Monika Fronczek) próbuje uświadomić Markowi, jak bardzo potrzebuję Uli - w domu i w pracy. Przerywa im telefon od dzieci - Julka (Maria Włodkowska) i Kuba chcą wiedzieć, czy ojciec zwolnił mamę do domu. Kiedy kończą rozmowę w domu Dobrzańskich pojawia się Artur! Marek zaczyna podejrzewać najgorsze…

W tym czasie Kuba kręci relacje z przygotowań do wyjazdu - uwagę Marka szczególnie przykuwa rekwizyt w ręku rywala! Wściekły Dobrzański nie potrafi skupić się na pracy. Ania widzi, że z Markiem się nie dogada - mężczyzna błądzi myślami. W tej sytuacji kobieta postanawia porozmawiać o wygranym przetargu z Pauliną. Nowa prezesowa traktuje ją z góry, nie szczędząc przytyków.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Daniel (Daniel Kasprowicz) żali się Markowi na Angelicę (Katarzyna Ankudowicz). Tymczasem on nie może oderwać się od telefonu - śledzi relację syna. Również Adamowi (Łukasz Simlat) nie udaje się ustalić, czy przyjaciel pojawi się na radzie kryzysowej z Febo. Wieczorem Aleks zwołuje spotkanie działu księgowości, na które nie zaprasza Marka. Ku zdziwieniu wszystkich dopinguje ich i obdarza wotum zaufania. Adam jest mocno podejrzliwy. Nie wierzy w nagłą zmianę byłego szefa. Bożenka ma więcej wiary w Febo. Spóźniony Marek wraca do domu. Na miejscu czeka na niego wiadomość - nigdy więcej nie zobaczy już swoich dzieci! Dlaczego?

Ula znowu zdradzi Marka z Arturem?! Najgorszy koszmar Dobrzańskiego się spełni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×