"BrzydUla 2" odcinek 95. Marek tęskni za rodziną. Sebastian odkryje intrygę Aleksa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 95. odcinku serialu "BrzydUla" Marek tęskni za rodziną, która jest na wakacjach. Tymczasem Sebastian widzi Aleksa, jak wprowadza Francesco do firmy... Sprawdź, co wydarzy się w 95. odcinku "BrzydUli!"

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 95. we wtorek, 2.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) wyjechała z dziećmi na wakacje i zostawiła Marka (Filip Bobek) w Polsce. Pożegnali się czułym objęciem... Tymczasem pani Dąbrowska (Elżbieta Jodłowska) wykorzystała sytuację i wprowadziła się na kilka dni do Józefa (Marek Włodarczyk).

Czułe pożegnanie Uli i Marka przed wyjazdem. Pani Dąbrowska zamieszka z Józefem?! Zobacz więcej

W 95. odcinku serialu "BrzydUla" Paulina (Maja Hirsch) przeprowadza rozmowę z gościem VIP - ministrem Biodro (Dariusz Błażejewski). Ten niecierpliwi się, żeby uzyskać swój udział - gwarantowany mu przez byłego wspólnika. Nieświadoma niczego pani prezes potwierdza, że wszystkie ustalenia są wiążące. Tymczasem Marek tęskni za rodziną. Każdą wolną i mniej wolną chwilę wykorzystuje na telefony do dzieci lub przeglądanie reportaży Kuby Jakub Rutkowski).

Adam (Łukasz Simlat) porządkuje papiery - koniec z kreatywną księgowością! Dziwi go także dziwne zachowanie szefostwa wobec niego. Czuje podstęp. Jest przybity niepewną przyszłością. Bożenka (Paulina Kondrak) próbuje go zarazić swoim optymizmem - roznosi ją energia po tym, jak dostała ważne zadanie! Dąbrowska rozgaszcza się w domu Cieplaków. Nie traci też okazji, żeby komplementować Józefa. Mężczyzna jest w szoku, widząc ilość bagażu sąsiadki, która z każdą godziną zmienia długość swojego pobytu.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Pracownicy zbierają się w Sali konferencyjnej, żeby wysłuchać wykładu Bożenki na temat działalności własnej. Gutowska (Hanna Klepacka) nie chce słuchać podopiecznej Turka. Dyskredytuje ją w oczach kolegów. Bożenka nie poddaje się. Udowadnia, że imponujące CV nie jest dziełem przypadku. Ale czy to wystarczy, żeby zjednać sobie pracowników? Po zakończeniu szkolenia Bożenka stawia sobie cel!

Sebastian (Łukasz Garlicki) widzi, jak Aleks (Mariusz Zaniewski) i Francesco (Piotr Borowski) wchodzą do "F&D" po godzinach. Podąża za nimi… Następnie informuje Marka o tajemniczych spotkaniach, które mają miejsce w firmie…

Ula znowu zdradzi Marka z Arturem?! Najgorszy koszmar Dobrzańskiego się spełni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • monia (gość)

  Fajne są te nowe odcinki a czy wstawicie streszczenie 106 odcinka ?

  01.03.2021 22:30
 • Fanka_serialu (gość)

  A powiecie coś więcej na temat 97 odcinka?

  01.03.2021 14:10
 • Fanka_serialu (gość)

  A powiecie coś więcej na temat 97 odcinka?

  01.03.2021 14:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×