"BrzydUla 2" odcinek 96. Paulina próbuje umówić się z Markiem! Francesco włamuje się w nocy do "F&D"! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 96. odcinku serialu "BrzydUla" Paulina próbuje wykorzystać okazję i umówić się z Markiem! Tymczasem Francesco przychodzi w nocy do "F&D"... Co knuje? Sprawdź, co wydarzy się w 96. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 96. w środę, 3.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) ciągle myśli o rodzinie, która jest na wakacjach i rozmawia z dziećmi przez telefon. Tymczasem Aleks (Mariusz Zaniewski) i Francesco (Piotr Borowski) przyszli do "F&D", co widział Sebastian (Łukasz Garlicki) i zaniepokoił się...

Marek tęskni za rodziną. Sebastian odkryje intrygę Aleksa?Zobacz więcej

W 96. odcinku serialu "BrzydUla" Marek pokazuje mecenasowi (Michał Sitarski) umowę z ministerstwem. Prawnik jest pewny, że "F&D" nic nie grozi ze strony polityka. Obowiązujące ich porozumienie jest w pełni legalne. Nagle pojawia się Paula (Maja Hirsch). Marek nie chce zdradzać prawdziwego powodu wizyty Fica, na szybko wymyśla inny! Feliks widząc Marka i Paulinę, wyciąga pochopne wnioski - myśli, że są razem!

W domu Cieplaków wszyscy mają powoli już dość obecności rządzącej się Dąbrowskiej (Elżbieta Jodłowska). Kobieta działa na nerwy Beatce (Nel Kaczmarczyk) i Jaśkowi (Wacław Warchoł), którzy nie znoszą jej wścibskiego charakteru. Paulina dostaje prezent od jednego z portali - wyborne wino. Proponuje Markowi, żeby wypili je razem - za nowy rozdział w życiu! Dobrzański wykręca się konferencją z dziećmi. Paulina chce szczerze porozmawiać. Marek korzysta z okazji i podpytuje ją o znajomego jej brata.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

W tym czasie Sycylijczyk przeszukuje dom Febo. Nagle pojawia się Aleks… Marek uspokaja Sebastiana w temacie Francesco. On jednak nie daje się tak łatwo przekonać. Rozmowa z Turkiem (Łukasz Simlat) uświadamia mu, że jego przeczucia nie są mylne, a znajomy Febo może być mafiosem! Francesco zostaje na kolacji u Aleksa i Pauliny. Niby przypadkiem wypytuje o kontrakt z ministerstwem. Na pożegnanie Aleks prosi go, by na razie nie rzucał się w oczy Markowi. Tymczasem on, po wyjściu od przyjaciół, pod osłoną nocy kieruje swoje kroki do "F&D"… Co planuje Sycylijczyk?

Ula znowu zdradzi Marka z Arturem?! Najgorszy koszmar Dobrzańskiego się spełni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×