"BrzydUla 2" odcinek 98. Paulina i Violetta wspierają Marka. Bożena działa na nerwy pracownikom "F&D"! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 98. odcinku serialu "BrzydUla" Paulina i Violetta wspierają Marka. Tymczasem Bożena bardzo przejmuje się swoją nową rolą i bardzo działa na nerwy innym pracownikom "F&D". Sprawdź, co wydarzy się w 98. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 98. w piątek, 5.03.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Marek (Filip Bobek) krzątał się po pustym domu i znalazł pamiętnik Uli (Julia Kamińska), który zaczął czytać. Tymczasem pani Dąbrowska (Elżbieta Jodłowska) tak namieszała w rodzinie Cieplaków, że w końcu wróciła do siebie.

Marek znajduje pamiętnik Uli i czyta go! Cieplakowie mają dość Dąbrowskiej!Zobacz więcej

W 98. odcinku serialu "BrzydUla" Violetta (Małgorzata Socha) i Paulina (Maja Hirsch) rozmawiają jak najlepsze koleżanki. Marek przeprasza za swój wybuch. Przyjaciółki oferują mu pomoc. Przy pierwszej okazji, Viola i Paulina proszą Sebastiana (Łukasz Garlicki), żeby trzymał je od siebie z daleka!

W związku z powierzonym zadaniem Bożenka (Paulina Kondrak) czuje się coraz ważniejsza. Traktuje wszystkich z góry. Proponuje Ewie (Sandra Kościelniak), żeby została jej asystentką. Co na to nowa koleżanka? Marek wyłącza się ze spraw firmowych. Większość czasu spędza na rozmowach z dziećmi.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Bożenka podchodzi bardzo poważnie do roli nauczyciela - przepytuje, sprawdza stan wiedzy, wysyła zadania domowe. Wszyscy mają powoli jej dość. Pracownicy - z Danielem (Daniel Kasprowicz) na czele - buntują się i piszą skargi. Ania (Monika Fronczek) i Sebastian starają się jej uświadomić, że źle postępuje z ludźmi.

Adam (Łukasz Simlat) spotyka się z kursantami - próbuje ratować sytuację. Czy jednak nie jest za późno? Marek wspomina szczęśliwe rodzinne chwile. Po chwili zbiera się na odwagę i rusza… Chce zobaczyć się z Arturem (Karol Pocheć)...

Ula znowu zdradzi Marka z Arturem?! Najgorszy koszmar Dobrzańskiego się spełni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×