"BrzydUla" 2 streszczenia odcinków. Sprawdź, co się wydarzy i do jakich ciekawostek udało nam się dotrzeć

"BrzydUla" - streszczenia odcinków znajdziecie w serwisie Telemagazyn.pl! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w tureckim serialu TVN7. Gdzie szukać streszczeń odcinków kultowej polskiej telenoweli "BrzydUla"? Zobaczcie sami.

Multimedia

""BrzydUla"" - sprawdź program tv

Serial "BrzydUla" to jedna z najpopularniejszych polskich telenoweli. Serial możecie oglądać na TVN7 codziennie o godzinie 20:00. Co wpłynęło na sukces serii i do jakich ciekawostek udało nam się dotrzeć? Gdzie znaleźć streszczenia dalszych odcinków? Zobaczcie sami.

"BrzydUla" - streszczenia odcinków

Streszczenia odcinków "BrzydUla" znajdziecie w serwisie Telemagazyn.pl. Jeśli chcecie wiedzieć, co wydarzy się w aktualnie emitowanych odcinkach, zaglądajcie do spisu wszystkich odcinków, Streszczenia nowych odcinków "Kozacka miłość" pojawiają się na bieżąco. Do tego czasu wszystkie nowe informacje o serialu znajdziecie TUTAJ.

Najpopularniejsze tureckie seriale. Jeżeli kochasz tureckie seriale, to musisz je znać!Zobacz więcej

"BrzydUla" - o czym jest serial?

Serial komediowy, oparty na najlepszych wzorach – kolumbijski pierwowzór "Yo soy Betty, la fea" przebojem zdobył liczne rynki, a na jego podstawie co i rusz powstają mutacje narodowe, z których najbardziej znana jest wersja amerykańska z Americą Ferrerą w roli głównej.

W polskiej "BrzydUli" główną bohaterką jest Ula (Julia Kamińska) - dobra i mądra, ale niezbyt urodziwa. Ma aparat na zębach, wielkie okulary i szpecącą grzywkę. Mieszka z opiekuńczym i wspierającym ją ojcem (Marek Włodarczyk) i rodzeństwem. Gdy pewnego dnia dostaje pracę w domu mody "Febo&Dobrzański", od razu zakochuje się w przystojnym szefie, Marku Dobrzańskim (Filip Bobek), który ma narzeczoną - Paulinę Febo (Maja Hirsch).

Powiernikiem Uli jest przyjaciel Maciek (Krzysztof Czeczot). W korporacji pozna ciemne strony natury ludzkiej, ale w ostateczności nie tylko nie straci swojej tożsamości, ale też wpłynie dobroczynnie na otoczenie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • KRYSTIAN WIESZCZOREK (gość)

  SYLWESTER MACIEJEWSKI

  08.09.2021 15:25
 • MARTA LIPNSKA (gość)

  MARTA ZMUDA TRZEBIATOWSKA

  08.09.2021 15:15
 • RADOSLAW KRZYZOWSKI (gość)

  AGNIESZKA PILASZEWSKA

  08.09.2021 15:08
 • PIOTR POLK (gość)

  MALGORZATA PIECZYNSKA

  08.09.2021 14:54
 • Narescie (gość)

  Narescie koniec tego kiczu

  21.05.2021 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×