"BrzydUla 2". To koniec serialu! Finałowy sezon zaskoczy? Kiedy ostatni odcinek?

To już pewne - nadchodzi finałowy sezon serialu "BrzydUla 2"! Co czeka bohaterów? Kiedy ostatni odcinek? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"BrzydUla 2" - koniec serialu

Ostatnio wyszło na jaw, że "BrzydUla 2", która miała być prawdziwym hitem, straciła mnóstwo widzów. Fani serialu otwarcie krytykują kontynuację i... większość z nich czeka na koniec produkcji!

Kontynuacja serialu to klapa?! Nikt już nie chce oglądać perypetii rozwiedzionych Uli i Marka?Zobacz więcej

"BrzydUla 2" - zobacz streszczenia odcinków

Jak się okazuje, to już niedługo! Ten sezon serialu będzie ostatnim! Na razie nie wiadomo, jak zakończy się historia Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) i czy czeka ich "happy end". Ze zwiastuna finałowego sezonu dowiadujemy się tylko, co wydarzy w najbliższych odcinkach, mówi się głównie o rzekomym nowym romansie Marka.

Kiedy ostatni odcinek? Nie jest powiedziane, ile zostało jeszcze epizodów - serial może skończyć się wczesną wiosną, a może dopiero tuż przed wakacjami. Co o tym myślicie? To dobrze, że serial się kończy?

"BrzydUla 2" finałowy sezon - zwiastun

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alicja (gość)

    Serial tragicznie nudny

    20.04.2022 22:28
  • Ala (gość)

    Zapomniałam dopisać, że Jacek K. wziął ponowny ślub KOŚCIELNY z nową żoną, która również była w związku małżeńskim i również otrzymała rozwód KOŚCIELNY. Mnie jako katoliczkę, to oburza.

    19.04.2022 15:55
  • Ala (gość)

    A ja czekam zawsze na Brzydulę 2 i bardzo chętnie oglądam. Jest coś takiego jak pilot, który przełącza kanały. Nie chcę, nie oglądam. Proste, czy zbyt zawiłe? Nie oglądasz Brzyduli 2, bo Ula z Markiem wzięli rozwód i ciebie to dołuje? Zobacz jak jest w prawdziwym życiu. Jacek K. wziął z żoną rozwód kościelny po 24 latach, gdy ich troje dzieci są już dorosłe. Mało tego, ożenił się ponownie. To cię nie dołuje? Naprawdę? Nie podoba się, nie musisz oglądać. Przełącz na TVP, gdzie ponownie transmitują bardzo "wesoły" serial "Wspaniałe stulecie", gdzie ojciec morduje syna, brat morduje brata i jego malutkie dzieci. To z pewnością nie będzie cię dołować.

    19.04.2022 15:44
  • Gość (gość)

    Naprawdę trzeba mieć dużo siły i zdolności żeby stworzyć taki bezsensowny gniot. Już po kilku odcinkach widać było, że tego się nie da oglądać. "Twórcy" zarabiają kasę k nie liczą die z odczuciami widzów tylko (jak powiedziała główna bohaterka w jednym z wywiadów) "robią swoje". Oburza mnie takie lekceważenie widzą i trwonienie pieniędzy na bzdury. I ten "dowcip"...

    15.04.2022 18:17
  • Ulalaa (gość)

    Dla mnie wcale nie taki straszny choć inny niż 11 lat temu.Mogą jeszcze nakręcić trochę odcinków,może będą bardziej interesujące.Może pod koniec coś się wydarzy i wciągnie widzów.

    13.04.2022 20:06
  • Aga (gość)

    Kiedy wreszcie skończy się ten GNIOT????

    03.04.2022 12:51
  • Ella (gość)

    Brzydula 2 to jakieś nieporozumienie. Dialogi jak upośledzeni umysłowo, mający problemy z wypowiadanie prostych zdań. PRYMITYW!!!!!

    03.04.2022 12:48
  • Darecki (gość)

    TRAGEDIA czekałem z niecierpliwością i żałuję. Pierwszy sezon był Super a ten drugi sezon to jakaś tragedia dla frustratów. Szkoda czasu. Daliście dupy

    03.04.2022 08:03
  • Ulalala (gość)

    Na pewno odcinki Brzydula 1 byłay ciekawsze i czekałam na każdy odcinek z wielką niecierpliwością.Ale drugą serię, która powstała po 11 latach też oglądam z zainteresowaniem i raczej nie czekam na szybkie zakończenie serialu.Dla mnie mogłyby powstać nowe odcinki.

    28.03.2022 20:57
  • brzydula-ja (gość)

    Straszna chała. Niech się już skończy. Kiedy wspomnę co było, to żal duszę ściska. Phszemko(już nie pamiętam jaka prawidłowa pisownia) był cudowny ze swoimi fochami, Socha miała wspaniałe odzywki które wbijały w fotel! Ula kiedyś mądra potrafiła rozwiązywać najtrudniejsze problemy firmy. Dziś guła nie potrafi zaradzić najdrobnieszym problemom. Najlepsze to dzieciaki chyba one powinny zająć się rządzeniem firmy. Kończcie, gniot.

    28.03.2022 20:16
  • Słabo (gość)

    Czemu tak rozciągacie?

    28.03.2022 15:53
  • Ania (gość)

    Okropny gniot masakra wogole tvn nic już nie potrafi dno i tona mulu beton

    22.03.2022 20:27
  • Agata (gość)

    Duża sztuka. Napisać ponad dwieście odcinków o niczym. Jestem pełna podziwu.

    21.03.2022 20:29
  • stokrotka (gość)

    Ten reżyser tego filmu pewnie już jest znudzony tym serialem i aktorzy też grają tak jakby byli lunatykami a nie aktorami tego serialu.Filip Bobek taki jakiś inny wrócił do tej nowej edycji,Wioletta czyli Małgorzata Socha też taka niegramotna,a Ula czyli Julia taka jakaś inna jakby nie ta sama,gra bezpłciowo.Ja bym tam wpuściła granat by ich rozruszać bo pewnie w krochmalu się kąpią!Całe towarzystwo takie jakieś uśpione czy jak?.... Ludzie co się z wami dzieje? pewnie starość nie radość?! Panie rerzyserzu coś pan stworzył do cholery!!!! napraw ten serial bo wszyscy uśniemy przy oglądaniu! Do roboty!!!!!

    16.03.2022 22:34
  • Manu (gość)

    Tej chały nie da się oglądać, gniot.

    07.03.2022 16:44
  • Anna (gość)

    A ja tam oglądam z zainteresowaniem, czekam aż Ula i Marek znów się w sobie zakochają, aż Wiola dogada się z Sebastianem, a Bożenka w końcu zdecyduje się do kogo należy jej serce itp. z niecierpliwością wyczekuję szczęśliwych chwil pomiędzy Markiem i Ula i ich szczerej rozmowy. Mam nadzieję że Marek 2 też się zakocha byle nie w Uli, może w tajemniczej Joannie? Chciałabym żeby jeszcze nie kończyli, a jeśli już planują koniec to nie śpieszyli się z nim, bo zawsze z niecierpliwością czekam na nowe odcinki 😊. Ja oglądam na Player-ze nie wiem jak liczą oglądalność ale mam nadzieję że biorą też pod uwagę osoby tam oglądające BrzydUlę 2. Jedno mnie tylko dziwi jak Ula i Marek przetrwali 10 lat tak nie umiejąc ze sobą rozmawiać 🤔

    26.02.2022 01:28
  • Anna (gość)

    A ja tam oglądam z zainteresowaniem, czekam aż Ula i Marek znów się w sobie zakochają, aż Wiola dogada się z Sebastianem, a Bożenka w końcu zdecyduje się do kogo należy jej serce itp. z niecierpliwością wyczekuję szczęśliwych chwil pomiędzy Markiem i Ula i ich szczerej rozmowy. Mam nadzieję że Marek 2 też się zakocha byle nie w Uli, może w tajemniczej Joannie? Chciałabym żeby jeszcze nie kończyli, a jeśli już planują koniec to nie śpieszyli się z nim, bo zawsze z niecierpliwością czekam na nowe odcinki. 😊

    26.02.2022 01:22
  • Jabalalaja (gość)

    Druga część momentami bardzo ciekawa, ale częsty brak logiki, krótkich treściwych historii, a serwowanie bodźców podprogowych drwiących z obecnej władzy (zbędne, wtedy było gorzej a jakoś nie robili politycznych wycieczek), nachalne wtłaczanie mainstreamowego myślenia (w pierwszej części Pshemko jaki był taki był prywatnie i ani się z tym nie krył ani nie obnosił, tu miłość Miro i Sławo musi być popierana przez wszystkich dookoła by pokazać jacy są tolerancyjni, albo lekceważace podejście do religii - o religia nie musimy iść więc na te lekcje do szkoły, o w radio słychać maryjne pieśni Seba nocujący w aucie - mina w stylu dobija mnie to - a w pierwszej części w kawalerskim mieszkaniu Marka wisiał krzyż na ścianie i nikomu nie przeszkadzał...), przedstawienie większości pracowników FD lub pretendentów do tej roli jako obrażających swym nierobstwem uczciwych ludzi trutni i nierobów - mocno zniechęca. Wcale nie musi być happy end by był serial udany, z morałem, soczysty i dający do myślenia. Ula może być ostatecznie z Arturem czy Markiem 2 jeśli to będzie poparte sensownymi zdarzeniami.

    21.02.2022 23:00
  • Inga (gość)

    Tego się nie da oglądać!!!!! Dramat.

    21.02.2022 20:30
  • Patrycja K (gość)

    Ja uwielbiam tej serial. I pierwszy sezon i drugi ❤️

    16.02.2022 21:29
NowszeStarsze