"BrzydUla". Ana Maria Orozco, pierwsza odtwórczyni roli nieatrakcyjnej pracowniczki prestiżowej firmy modowej, kończy w lipcu 48 lat. Jak dziś wygląda i co robi?

Już dwadzieścia lat minęło od czasu, kiedy zaprzestano produkcji kolumbijskiej "BrzydUli". To była dziesiąta rola filmowa dwudziestokilkulatki z Bogoty, Any Marii Orozco. Co dziś robi?

Multimedia

Ana Maria Orozco - pierwsza "BrzydUla" w historii

Oryginalna kolumbijska telenowela "Yo soy Betty, la fea" okazała się być najpopularniejszym serialem codziennym w historii telewizji i doczekała się ponad tuzina wersji na całym świecie, z których największą popularność zdobyła amerykańska "Ugly Betty". Ana Maria Orozco nie była debiutantką, wcielając się w Betty. Pochodzi z rodziny aktorskiej i pierwszy raz pojawiła się na ekranie u boku ojca, Luisa Fernando Orozco.

Serial znika z anteny! Nie wróci po przerwie wakacyjnej?!Zobacz więcej

Także dzisiaj wciąż zajmuje się aktorstwem. Gra w telenowelach, serialach, filmach fabularnych, a także w teatrze. W ubiegłym roku na Netfliksie zadebiutował hiszpański serial "Porwana", w którego wszystkich 11 odcinkach wystąpiła Ana Maria Orozco.

Ana Maria Orozco jest dwukrotnie rozwiedziona i wychowuje dwie córki, Lucrecię i Mię. Sprawdźcie, jak dziś wygląda!

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×