"BrzydUla". Duża przemiana Pauliny Febo! Nie będzie już pod wpływem Aleksa?

W nowych odcinkach "BrzydUli" zobaczymy przemianę Pauliny Febo. Maja Hirsch uchyliła rąbka tajemnicy o tym, co czeka jej bohaterkę. Nie będzie już po wpływem Aleksa? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Przemiana Pauliny Febo w nowych odcinkach "BrzydUli"

Paulina Febo (Maja Hirsch) to jedna z głównych bohaterek "BrzydUli", która uważana była za czarny charakter. Wszystko dlatego że była siostrą Aleksa (Mariusz Zaniewski), największego wroga Marka (Filip Bobek) i była pod jego dużym wpływem.

Ula na zdjęciu z dziećmi! Co z Markiem? Będzie jej mężem?Zobacz więcej

Wiadomo już, że oboje Febo pojawią się w nowych odcinkach. Paulina będzie mieszkać we Włoszech, ale będzie co jakiś czas wracać do Polski. Teraz Maja Hirsch zdradziła, że jej bohaterka zmieni się i nie będzie już pod takim wpływem brata.

Mam wrażenie, że ona tak naprawdę wcale wtedy nie była twarda, ale dopiero teraz będzie! Wtedy takim głównym inicjatorem różnych intryg był raczej jej brat Aleks, który często nią manipulował, a ona była rozdarta między nim, a Markiem. Teraz już swojemu bratu nie będzie w niczym ustępować. W życiu też tak bywa, że pewne doświadczenia nas zmieniają, sprawiają, że człowiek łagodnieje albo… wręcz przeciwnie! Na pewno Paulina będzie trochę inną osobą, bo ja sama się zmieniłam - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Aktorka dodała też, że ona z biegiem lat bardzo złagodniała, a jej bohaterka... wręcz przeciwnie!

Dużo się u mnie w środku zmieniło. Na pewno trochę się uspokoiłam, wyciszyłam. Stąd właśnie moje obawy, czy znów będą w stanie powrócić do postaci Pauliny, bo sama stałam się z czasem bardziej łagodna, podczas gdy ona poszła w zupełnie inną stronę - dodała.

Co to oznacza? Czy teraz to Paulina będzie knuć intrygi?

Siostra Uli namiesza w nowych odcinkach! Kim jest młoda aktorka Nel Kaczmarek? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Lilka (gość)

  Miejmy nadzieję, że nie rozdzielą pary głównych bohaterów - tego się nie robi fanom :)

  16.08.2020 22:00
 • Mika (gość)

  Jeśli po 10 latach Ula i Marek nie będą szczęśliwym małżeństwem, a Marek niczego się nie nauczył i dalej obłapia inne, to lepiej tego wcale nie nakręcać. Szkoda psuć nerwy fanom serialu, którzy zgodne uważają, że po tym co ta para przeszła, naprawdę się kochają i mogą żyć szczęśliwi TYLKO RAZEM. Mogą się pojawiać pokusy i problemy, ale nadal walczą z tym RAZEM bo się kochają. Jeśli reżyserzy tego nie rozumieją i uważają, że każdą piękną relację trzeba skomplikować zdradami, to szkoda mojego czasu i nerwów. Choć wyczekiwałam 2 serii od zakończenia poprzedniej, to jednak chciałabym zobaczyć, coś innego : że mimo osób próbujących zniszczyć ich małżeństwo, oni są sobie wierni.

  01.08.2020 11:15
 • Lilka (gość)

  Bardzo się cieszę na nowe odcinki Brzyduli.Super

  17.07.2020 20:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×