"BrzydUla". Julia Kamińska, Małgorzata Socha i Filip Bobek na planie nowych odcinków. Jak zmienili się ich bohaterowie?

Po jedenastu latach serial "BrzydUla" powraca na ekrany telewizorów. Aktorów na planie serialu odwiedziła Ania Wendzikowska. Czy czas, który minął od poprzedniego sezonu mocno wpłynie na odgrywane przez nich role?

Multimedia

"BrzydUla 2" - aktorzy na planie nowych odcinków

Trwają prace nad nowymi odcinkami serialu "BrzydUla", który powraca na ekrany naszych telewizorów po 11 latach. Ponownie na planie spotkali się m.in. Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Filip Bobek, Łukasz Garlicki i Łukasz Simlat.

Drugi sezon mógł nie powstać! Kolumbijczycy zrobili dla Polski wyjątek. Dlaczego?Zobacz więcej

Do roli Uli Cieplak powraca Julia Kamińska, której kariera rozwinęła się właśnie dzięki "BrzydUli". - Na pewno mam więcej doświadczenia aktorskiego, bo wtedy może jakieś miałam, ale nie było go bardzo dużo. Pierwszy wywiad, którego udzieliłam na planie pierwszej "Brzyduli", wyglądał w ten sposób, że siedziałam na schodkach w części charakteryzacji i nie widziałam, jak powinnam trzymać mikrofon - powiedziała Kamińska.

Z kolei Małgorzata Socha, która wcieliła się w rolę Violetty Kubasińskiej - szalonej sekretarki Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek) - okrzyknięta została mistrzynią drugiego planu. - Violetta dużo zmieniła w moim życiu zawodowym i przez te 10 lat naprawdę dużo w moim prywatnym życiu się zmieniło. Jesteśmy teraz na planie "BrzydUli 2", są to pierwsze dni zdjęciowe, ja na nowo próbuję się odnaleźć w tej mojej starej nowej skórze. Jak widzicie, jestem bardzo kolorowa, więc to zostało – zaznaczyła aktorka.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie "BrzydUli"? Losy bohaterów są jeszcze tajemnicą, ale Julia Kamińska zdradziła, że losy Uli będą bardzo wzruszające. - Udało się to osiągnąć - podkreśliła. Wiadomo też, że pojawią się nowi bohaterowie. Czy zyskają równie dużą sympatię widzów?

W kontynuacji nie pojawi się jeden z ważnych bohaterów?! Kogo zabraknie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • DOMINKA KLUZNIAK (gość)

  AGNIESZKA DYAGT

  09.07.2020 19:13
 • PIOTR POLK (gość)

  MIKOLAJ ROZNERSKI

  09.07.2020 18:17
 • TOMASZ KAROLAK (gość)

  GRAZYNA SZAPLOWSKA

  09.07.2020 17:32
 • PIOTR GRABOWSKI (gość)

  PIOTR ADAMCZYK

  09.07.2020 17:27
 • Agata (gość)

  Super serial a powiedzonka wioli byly bardzo śmieszne to dawalo serialowi uroku

  30.06.2020 10:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×