"BrzydUla". Julia Kamińska powróci jako Ula brzydula? Powstają scenariusze kontynuacji serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "BrzydUla". Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce serial powróci w nowej formie, bo powstają scenariusze do "BrzydUli 2"! Sprawdźcie, czego spodziewać się po serialu! Kto zagra w produkcji?

Multimedia

"BRZUDULA 2" - SERIAL TVN DOCZEKA SIĘ KONTYNUACJI!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że powstanie "BrzydUla 2". Piotr Jasek, scenarzysta serialu, pochwalił się w mediach społecznościowych pierwszymi stronami skryptu do kontynuacji.

Co ciekawe, Piotr Jasek przyznał w rozmowie z portalem Plejada.pl, że ma już zamówienie na ten serial, a jego autorski scenariusz kontynuacji zatwierdzili twórcy oryginalnego formatu. W żadnym innym kraju "Brzydula" nie doczekała się kontynuacji opartej na autorskim, niezależnym pomyśle.

Ula Cieplak wróci do TV z nowymi odcinkami? "Są takie plany!" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W roli głównej, jako Ula Cieplak, powróci oczywiście Julia Kamińska, która tym razem będzie również należeć do zespołu scenariuszowego, tworzącego kolejne odcinki serialu. Mówi się, że w obsadzie pojawi się również ponownie FIlip Bobek.

O czym będzie opowiadać "BrzydUla 2"? Tego jeszcze nie wiemy, ale przed twórcami trudne zadanie, w końcu Ula brzydula wypiękniała, więc trzeba znaleźć nowy pomysł na tę postać. Można się też zastanawiać, jak będzie wyglądać świat "BrzydUli" po niemal 10 latach od zakończenia emisji.

Kiedy "BrzydUla 2" będzie mieć swoją premierę? Nie mamy na ten temat jeszcze informacji, ale spekuluje się, że może to nastąpić już jesienią 2019 roku, pod warunkiem, że zdjęcia do serialu rozpoczną się w styczniu. Czy serial znajdzie się w ramówce telewizji TVN? Tego również w tym momencie nie wiemy.

Minęło 10 lat od początku emisji "BrzydUli"! Zobacz, jak dziś wyglądają aktorzy i co u nich słychać! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jak Filip Bobek wspomina rolę Marka w "BrzydUli"?

Komentarze

Skomentuj
 • Facepalm (gość)

  Człowieku w wielu krajach brzydUla doczekała się kontynuacji

  13.11.2018 23:07
 • Gosia (gość)

  Drogi autorze, nie ma w treści wypowiedzi nawet wzmianki o TVN. radziłabym poprawić

  13.11.2018 23:00
 • Gość (gość)

  Gdzie w jego wypowiedzi niby jest info że od TVN? A może to będzie Polsat? Albo Showmax?

  13.11.2018 22:54
 • Gość (gość)

  BrzydUla 2 wiosną 2019 roku w TVN ?

  13.11.2018 22:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×