"BrzydUla". Julia Kamińska w izolacji domowej. Zdjęcia do nowych odcinków serialu TVN zostały przerwane?

Julia Kamińska przebywa w izolacji domowej. Taka informacja pojawiła się właśnie w mediach. Czy to oznacza, że zdjęcia do nowych odcinków "BrzydUli" zostały przerwane? Co dzieje się z serialową Ulą?

Multimedia

Julia Kamińska w izolacji. Co z "BrzydUlą"?

Serial "BrzydUla" powrócił po latach na antenę TVN i spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów Uli Cieplak. Pierwsze odcinki nowej serii zgromadziły przed telewizorami ponad milion widzów każdy. Teraz pojawia się groźba wstrzymania prac na planie serialu. Czy faktycznie tak może się zdarzyć?

Serial zaliczył udany powrót! Julia Kamińska pokazuje kulisy i przyznaje, że dobrze jej w roli mamy!Zobacz więcej

Jak podają media, wcielająca się w główną rolę Julia Kamińska przebywa w izolacji domowej. Nic nie wskazuje jednak na to, aby powstawanie kolejnych odcinków "BrzydUli" było zagrożone. - Na planach naszych produkcji obowiązują ścisłe procedury sanitarne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom pracującym przy ich realizacji. Produkcja "BrzydUli" kontynuuje zdjęcia, co zapewni ciągłość emisji odcinków. W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat stanu ich zdrowia. Możemy jedynie przekazać, że Julia Kamińska chwilowo przebywa w domowej izolacji, a za kilka dni wraca na plan - powiedział w rozmowie z Plotkiem pracownik Biura Prasowego Grupy TVN Discovery.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

"BrzydUlę" można oglądać od poniedziałku do piątkku o godz. 20:00 na antenie TVN7. W sumie ma powstać 180 nowych odcinków. Miejmy nadzieję, że pandemia koronawirusa nie zweryfikuje tych planów.

Filip Bobek kończy 40 lat! Gdzie zagrał i jak zmieniał się amant z polskich seriali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×