"BrzydUla". Małgorzata Socha wróciła na plan. Serialowa Violetta jednak nie miała koronawirusa?

Małgorzata Socha wróciła na plan "BrzydUli". Jej chwilowa nieobecność była związana z doniesieniami o zarażeniu koronawirusem i przerwaniu zdjęć na planie "Przyjaciółek", gdzie gra jedną z głównych ról. Czy serialowa Violetta jednak nie miała koronawirusa?

Multimedia

Małgorzata Socha znowu na planie "BrzydUli"

Małgorzata Socha pokazała nowe zdjęcia z planu "BrzydUli". Aktorka wróciła do pracy po przerwie spowodowanej wykryciem koronawirusa u jednej z osób z ekipy "Przyjaciółek", gdzie Socha wciela się w jedną z głównych bohaterek. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że zachorowała właśnie ona.

Małgorzata Socha ma koronawirusa? Aktorka zabrała głos w sprawieZobacz więcej

Wiadomości o zarażeniu koronawirusem nie zostały potwierdzone przez aktorkę. Wiadomo jedynie, że prace na planie "Przyjaciółek" zostały wstrzymane, a Małgorzata Socha spędzała czas w domu z rodziną. Teraz wszystko wraca do normy i wygląda na to, że aktorka czuje się dobrze.

Przypomnijmy, że Socha w "BrzydUli" gra Violettę Kubasińską - szaloną sekretarkę Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek), która po premierowej emisji serialu ponad 10 lat temu, została okrzyknięta została mistrzynią drugiego planu.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W nowych odcinkach "BrzydUli" nie mogło zabraknąć Violetty. "Violetta pozostanie Violettą, na pewno coś się w jej życiu zmieni. Czy zmądrzeje? Ona jest mądra życiowo, to też się liczy, krzywdy sobie zrobić nie da. To będzie ciekawe, zobaczyć ją w innym wydaniu, innej sytuacji i jak sobie w niej poradzi - wyjawiła Małgorzata Socha w jednym z wywiadów.

Julia Kamińska, Małgorzata Socha i Filip Bobek na planie nowych odcinków. Jak zmienili się ich bohaterowie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Violetta Kubasińska ( Małgorzata Socha ) najlepsza sekretarka w telenoweli BrzydUla !!!

  07.08.2020 09:29
 • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

  A ja miałem ją...

  06.08.2020 20:04
 • Zk (gość)

  Oczywiście ze miała. Jej mąż tez

  06.08.2020 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×