"BrzydUla" odcinek 63. Ula i Nadia uciekają z firmy przed wierzycielami. W "F&D" zjawia się Kubasińska! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 63. odcinku serialu "BrzydUla" Ula uwolni się od strażników pana Hu, ale z kolei w firmie czekać będą na nią wierzyciele. Pojawi się także Kubasińska... Sprawdź, co się wydarzy w 63. odcinku "BrzydUli"!

Multimedia

"BrzydUla 2" odcinek 63. w czwartek, 14.01.2021 o godz. 20:00 w TVN 7! - sprawdź program tv

Ula (Julia Kamińska) postanowiła znaleźć Violettę (Małgorzata Socha), by pomóc Markowi (Filip Bobek). Niestety natrafiła na strażników pana Hu (Hai Bui Ngoc)... Tymczasem Paulina (Maja Hirsch) przyłapała Aleksa (Mariusz Zaniewski) z Nadią (Magdalena Koleśnik)!

Strażnicy pana Hu zrobią Uli krzywdę?! Paulina odkrywa romans Nadii i Aleksa!Zobacz więcej

W 63. odcinku serialu "BrzydUla" Ula staje twarzą w twarz z dwoma zbirami pana Hu. Na szczęście wychodzi z tej konfrontacji cało. W międzyczasie Sławomir (Piotr Rogucki) zamęcza wszystkich ciągłymi opowieściami o sobie i Miro (Rafał Mohr). Widać, że będąc w centrum uwagi, stopniowo odzyskuje dawny wigor.

Ula wraca do firmy. Na miejscu czekają na nią wierzyciele i niezałatwione sprawy. Nadia powstrzymuje ją przed spotkaniem z nimi. Zamiast tego zabiera Ulę do kawiarni, gdzie obmyślają dalszy plan działania. Tymczasem Bożenka (Paulina Kondrak) robi się na bóstwo. Chce, żeby Adam (Łukasz Simlat) boleśnie odczuł, co stracił. Ania (Monika Fronczek) i Maciek (Krzysztof Czeczot) postanawiają odbyć z dziewczyną szczerą rozmowę.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Z kolei Ula i Nadia zastanawiają się nad sytuacją Violetty. Nie mogą uwierzyć, że pan Hu zamienił Kubasińską na Poznachowską (Aleksandra Kisio). Są przekonane, że Violetta wie za dużo na temat swojego męża. Chwilę później Ula dostaje wiadomość, że Violetta przyszła na umówione spotkanie w "F&D". Ula i Nadia jadą się z nią zobaczyć. Niestety, przybywają za późno, bo ta zostaje… porwana!

"Brzydula" na świecie. Jak wyglądają brzydule w innych krajach? Nasza Ula najlepsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Super serial

  14.01.2021 11:42
 • Iwona (gość)

  Bardzo wciągający serial ,ale i zarazem wkurzający że względu na króciutkie odcinki 25 minut z reklamą jak dobranocka nie serial.

  14.01.2021 10:43
 • Kozaczek (gość)

  Chętnie oglądam Brzydulę, szkoda tylko, że odcinek trwa tak krótko

  14.01.2021 09:48
 • Mini (gość)

  Brzydula 2 jest kozacka i codziennie ją oglondam

  14.01.2021 08:31
 • Ewik (gość)

  Ja jak czegoś nie lubię to nie oglądam i nie komentuje a A pan ogląda to widać panu się podoba a zła komentuje wstyd

  14.01.2021 08:30
 • Andzia (gość)

  To po co oglądasz.

  14.01.2021 05:28
 • Muzasp (gość)

  BRZYDULA 2 TO TOTALNIE PRZEREKLAMOWANE DNO

  14.01.2021 00:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×