"BrzydUla" podbiła serca widzów. Publikujemy stare zdjęcia! Pierwsza część lepsza od drugiej?

"BrzydUla 2" traci widzów, a fani zgodnie uznają, że pierwsza część serialu była dużo lepsza. Chętnie wracają do starych odcinków, więc mamy dla nich prawdziwą gratkę! Publikujemy stare zdjęcia z "BrzydUli"! Zobaczcie koniecznie!

Multimedia

"BrzydUla 2" jest dużo gorsza od "BrzydUli"?

"BrzydUla" powróciła do telewizji po 12 latach. Pierwszą część oglądało średnio 2,5-3,5 miliona widzów, a sam finał serialu zebrał przed ekrany ponad 5 miliona widzów! Był to tak wielki hit, że postanowiono stworzyć kontynuację. Niestety "BrzydUla 2" traci widzów, od 17 stycznia do 22 lutego 2022 produkcję oglądało średnio 353 tys. widzów. Część fanów przyznaje, że druga część jest gorsza od pierwszej...

Julia Kamińska opowiedziała o ostatnich odcinkach serialu. Dlaczego scenarzyści poprowadzili wątki na przekór oczekiwaniom fanów?Zobacz więcej

"BrzydUla" stare zdjęcia

Zaś "BrzydUlę" oglądają bardzo chętnie! Fani często wracają do powtórek i wspominają pierwszą część, porównują pewne sceny z kontynuacją. Mamy więc gratkę dla prawdziwych fanów - w galerii możecie znaleźć dużo starych zdjęć z serialu! Publikujemy zdjęcia z "BrzydUli", ale i z planu, których mogliście nie widzieć! Tak aktorzy bawili się tworząc produkcję TVN! Zobaczcie koniecznie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Avita (gość)

  Druga część zdecydowanie lepsza, życiowa a nie bajka jak 1. Marzycielki o księciu z bajki zachwycone 1 i marzące o spotkaniu takiego Dobrzanskiego w życiu, nigdy nie zrozumieją prawdy o związkach w 2 . Zdrady, nieporozumienia brak szczerości, kłamstwa, traktowanie zony jak sprzątaczki, kucharki i niańki do dzieci to codzienność w większości związków i niestety te problemy nie znikna same, a rozwiązanie ich nie jest proste, jak żona przejrzy na oczy.

  26.06.2022 23:37
 • Ania (gość)

  Puście pierwszą część brzyduli ona była najlepsza.

  26.06.2022 18:10
 • Ela (gość)

  Proszę o powtórkę B1 - obejrzę nie pamiętam który raz. Niestety B2 to gniot. Marny scenariusz, marne dialogi, ogólnie - bylejakosc.

  24.06.2022 23:07
 • Stary Fan (gość)

  Jakość B2 została zabita fatalnym pomysłem,jakim były zdrady i ciągnący się w nieskończoność ten nieszczęsny wątek. Szkoda, że to poszło w taką jakże destrukcyjna stronę. Fani tego serialu nie czekali na sam lukier,ale na pewno nie chcieli oglądać zdrad i rozwodu. Po tych dramach już tylko czekam na szczęśliwe zakończenie sezonu- to nam się chyba należy.

  16.05.2022 01:02
 • Anusia (gość)

  Powtarzajcie 1 czesc, zeby zabic niesmak tej beznadziejnej 2!

  14.03.2022 08:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×